Wpis z mikrobloga

Słuchajcie pisze z moją byłą dziewczyna, z którą byłem tak z 7 lat temu.Poznałem ją wtedy na gg i było mega łatwo wtedy kogoś znaleźć, a ona sama zabiegała o spotkanie, a teraz jak piszemy to widać od razu, że ma w #!$%@? adoratorów i pisze ze mną ale ma bardziej #!$%@?.

Wiecie co jest najlepsze? Kiedyś piłem, ćpałem byłem nieogarniety i mimo tego poznawałem kogoś a teraz jestem bardziej ogarnięty żyje zdrowo, rozwijam się, chodze na siłownie, medytuje itd.

Zauważył ktoś, że np 10 lat temu na gg dziewczyna dostawała tylko kilka wiadomości na gg a dziś 50 to znaczy ze zalozmy 20 razy więcej.Wychodzi na to, że teraz różowa jest podrywana na żywo równoważ z 20 razy bardziej niż np 10 lat temu.

Pytanie od czego to zależy? Czy faceci stali się tak zdesperowani?Przeciez kiedyś było tylko gg a teraz milion innych aplikacji wiec teoretycznie kiedyś powinny dostawać więcej wiadomości niż teraz.

#tinder #gg #badoo #rozowepaski #zwiazki #hipergamia #przegryw
  • 10
@Kodzirasek: Jaki jest w ogóle sens zawierania znajomości, podrywania i szukania sobie dziewczyny przez internet? Jasne, kiedyś nie było takich technologii i takich portali jak dzisiaj są ale to nigdy nie zastąpi realnego kontaktu z dziewczyną. A tak poza tym to obserwując otoczenie ludzie się parują w większości w bliższych lub dalszych kręgach swoich znajomych. Udało mi się dzięki tej sieci znajomych zweryfikować jeden profil laski na Badoo o której już