Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#rower Wariaty Kochane czy możecie polecić jakieś oświetlenie przednie ładowane USB w rozsądnej cenie? Coś czego używacie. Szukam i patrzę i nie zapłacę 1/3 ceny roweru za lampkę ;).
  • 9
@Kelemele: jakas najtansza latarka z aliexpress kupiona z 5-6 lat temu XD Swieci, widac gdzie sie jedzie, kosztowala tyle co nic
a razie gdybym cale 8000mah wyjechal to moge wejsc do zabki i kupic baterie
@Ilustrowany: ja widze w niej 2 wady
akumulator 18650 ktory ma tylko 2000mah - czyt. jakis noname o nieznanej trwalosci
brak mozliwosci awaryjnej wymiany baterii

A 3.5h swiecenia to malawo jak sie jezdzi wieczorami i popoludniami, wiec powerbank i kable konieczne i upierdliwe. Juz lepiej miec kilka akumulatorkow AA 1900mah

Byle latarka z wymiennymi bateriami AA, kilka akumulatorkow w ikei kupujesz i nie masz sytuacji ze zapomnisz naladowac i jestes bez
@Norskee: Z Proxem Aero można bez problemu jeździć w kompletnych ciemnościach na trybie 50% który świeci ponad 7h a 99% latarek się nie nadaje na rower bo nie mają odcięcia i co za tym idzie oślepiają wszystkich z naprzeciwka. Jedyne co można zrobić z dzbanem nadjeżdżającym z taka latarką to zamknąć oczy albo się zatrzymać i poczekać aż łaskawie przejedzie.. to się nadaje wyłącznie na jakieś odludzia albo do lasu.
@k3lt: kazda latarke jak ja ustawisz dobrze nie bedziesz oslepial
Tak samo jak specjalna rowerowa latarke ustawisz zle to bedziesz oslepial

To kwestia uzytkownika czy oslepia innych czy nie

Zreszta nie to jest clue mojego wpisu, a mozliwosc szybkiego naprawienia bledu jak sie zapomni naladowac lampke na 18650 ktorego nie kupisz sobie w sklepie. Wyciagane AA > kazdy akumulator o niestandardowym wymiarze, wymienialny czy nie