Wpis z mikrobloga

@Niedobry możliwe. Wracając do mojego wpisu, miałem podobny przypadek jak pojechałem auto z kumplem kupować. Pojechalismy moim autem do handlarza. Przy próbie negocjacji: "Nie ma co targować bo chłopaki RSem przyjechali ". Dlatego na wszystkie zakupy polecam brać Seicento. Oczywiście w przypadku robót pod domem to nie ukryjesz chałupy 500m2 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@marek2092: Może to cena zaporowa, bo mu się nie chce. Jak miałem wykopać rów pod gaz i prąd to gość mi zaśpiewał 50 złotych od metra bieżącego.
Drugi mi zrobił całość za 150, 3 godziny był i w sumie wyszło 30 metrów czy coś koło tego.
@suqmadiq2ama: a czemu nauczyciel nie kupi wycinarki fiber 4kW i nie wycina blachy na zamówienie?

Słyszałeś o czymś takim jak specjalizacja w społeczeństwie? Zostawiamy roboty ziemne ludziom którzy chcą to robić, albo mają ku temu środki.
Cena jednak nie powinna być tak wywalona w kosmos. Spawacz podwodny mniej zarabia na godzinę, a robota jest nieporównywalnie cięższa.

Barber też ma zacząć kosić 1000 zł za strzyżenie? Zdolności manulane podobne do obsługi koparki.