Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, facet nie może mieć żadnych wymagań wobec kobiety, np. chcieć partnerki która goli nogi, bo takie wymaganie to ZMUSZANIE do golenia nóg i zła, patriarchalna presja społeczna XD

Nie to co wymaganie wysokiego, przystojnego, bogatego faceta, bo to już żadna presja, tylko zwykłe preferencje, które może mieć każdy xDD

#heheszki #rakcontent #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
Pobierz
źródło: comment_1630768138g6WvxR17SAb67TwQNNqYC2.jpg
  • 136
@skitarii nikt mnie tak nie #!$%@? jak obłąkane feministki i uciśnieni incele. całe zło świata jest winą płci przeciwnej, ale jakby się wzięli #!$%@? w garść i zadbali o siebie, już nie mowie o wydziwianiu na kiju, tylko zwykła higiena i to dla własnej satysfakcji i poczucia wartości, to juz by im było lepiej. nie golisz cipy? gratulacje, hodujesz własne siedlisko wszelkiej maści bakterii i grzybów. nie myjesz się codziennie, nie golisz
@konopiapolska:
Juz pomijam kwestie jak np. facet nie moze cwiczyc silowo ze wzgledow zdrowotnych, wiec dla polowy karyn bedzie nikim. Wymyslanie ze dbanie o nogi to jakas wyjatkowa presja spoleczna juz zahacza o chorobe psychiczna i tyle
nikt mnie tak nie #!$%@? jak obłąkane feministki i uciśnieni incele. całe zło świata jest winą płci przeciwnej, ale jakby się wzięli #!$%@? w garść i zadbali o siebie, już nie mowie o wydziwianiu na kiju, tylko zwykła higiena i to dla własnej satysfakcji i poczucia wartości, to juz by im było lepiej. nie golisz cipy? gratulacje, hodujesz własne siedlisko wszelkiej maści bakterii i grzybów. nie myjesz się codziennie, nie golisz pach?
@pi73r Uważam włosy za obrzydliwe tak jak wielu wykopków, ale do psychologa wysyłasz tylko mnie.
Używasz określenia "menelica co się nie goli", ale to niby ja mam jakiś problem xd
@skitarii: komentarz usunięty, nie wiem dlaczego. tak jak pisałam - dla nich wolność działa tylko w jedną stronę. ogólnie przyjęte stereotypy są takie, że człowiek wymaga od drugiego zadbania o siebie i większość społeczeństwa to akceptuje i to większości pasuje. więc kiedy skończy się wkręcanie kupy w czoło, że nie, to jest złe, jesteśmy zmuszani do podpasowania się? nikt nikogo do niczego nie zmusza, otaczaj się ludźmi, którzy mają podobne standardy
@skitarii: No nie wiem, ja bym nie chciała być wysmiewana i musieć zamykać się w piwnicy z powodu tego, że (o zgrozo) mam włosy jak każdy zdrowy i normalny człowiek xd Ja na poparcie tego co padło w poprzednich komentarzach dodam to: jak jesteś facetem i wejdziesz z nieogolonymi nogami do autobusu to nikt nie zwróci uwagi. A jak jesteś kobietą to się będą gapić jak na murzyna w Polsce xd
@redhead96: A tobie polecam się doedukować. Czyli jak nie zgolisz włosów na głowie to też hodujesz tam bakterie i grzyby? Uwaga mamy XIXw i mamy takie rzeczy jak prysznic, szampon i mydło. Ja nie wiem można się golić i czuć się z tym dobrze nie powielając przy tym szkodliwych mitów. Tak trudno?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skitarii: ja nie kumam jak można się nie golić, przecież te wszystkie włoski na nogach i w ogóle są nieprzyjemne ( _) dwa tygodnie temu po zabiegu lekarz zabronił mi golić psioche, jak w piątek na kontroli mi powiedzieli że mogę się ogolić to do domu #!$%@?łam z prędkością światła i pierwsze co pod prysznic i golonko. no nie kumam zapuszczania kłaczy gdziekolwiek xD
jak jesteś facetem i wejdziesz z nieogolonymi nogami do autobusu to nikt nie zwróci uwagi. A jak jesteś kobietą to się będą gapić jak na murzyna w Polsce xd (i nieraz głupio chichotać lub robić fotki).


@PanPampuszek: Podobnie jak facet wejdzie w spódnicy i w mocnym makijażu. Czyli faceci są bardziej prześladowani jednak ¯\_(ツ)_/¯
@PanPampuszek: a czy na głowie masz tak wilgotne środowisko idealne do rozwoju chorób jak na dole? czy głową siadasz w publicznych toaletach? oczywiście, włosy na głowie też mają kontakt z wieloma drobnoustrojami, dlatego nie powinno się ich ciumkać i unikać kontaktu z twarzą po takich wrażeniach. kto tu powinien się douczyć?
@redhead96 wciąż to ty powinnaś się doedukować bo włosy na cipce powstały po to żeby zatrzymywać drobnoustroje a odsłonięta jest na nie bardziej narażona. Zapytaj zresztą pierwszego lepszego ginekologa zamiast szerzyć głupoty. A co do mnie niczego nie złapałam od dawien dawna bo zarówno w momentach jak miałam włosy i ich nie miałam po prostu dbam o siebie. Co do włosów pod pachami jedyny ich minus to to że bardziej się śmierdzi
@skitarii: Przykład kompletnie nieadekwatny. Bo mówimy o czymś co człowiek naturalnie ma i jest społeczny przymus żeby się tego pozbyć. Zresztą myślę że ten wpis i komentarze pod nim idealnie pokazują jak ludziom się nie mieści w głowie i przeszkadza że ktoś se może mieć włosy na ciele.