Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, facet nie może mieć żadnych wymagań wobec kobiety, np. chcieć partnerki która goli nogi, bo takie wymaganie to ZMUSZANIE do golenia nóg i zła, patriarchalna presja społeczna XD

Nie to co wymaganie wysokiego, przystojnego, bogatego faceta, bo to już żadna presja, tylko zwykłe preferencje, które może mieć każdy xDD

#heheszki #rakcontent #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
s.....i - Pamiętajcie, facet nie może mieć żadnych wymagań wobec kobiety, np. chcieć ...

źródło: comment_1630768138g6WvxR17SAb67TwQNNqYC2.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@Felixu: czyli sam chcesz się golić i jak tego nie zrobisz to nikt tego nie skomentuje. W przeciwieństwie do kobiet, które jak się nie ogolą to są uznawane za niedbające o higienę co już ktoś raczył tutaj napisać.
  • Odpowiedz
@Felixu: mhmm a ile razy ktoś Ci to wytknął w twarz? Ile razy ktoś w internecie napisał, ze nieogolony mężczyzna nie dba o higienę? Bo tutaj o kobietach tak już ktoś napisał.

  • Odpowiedz
@chrominancja: nie wytknal bo dla większości ludzi jestem typowym NPC z ulicy, ale w glebi czuje potrzebe bycia podziwianym szczegolnie przez mlode laski wiec jak wychodze gdzies z domu to sataram sie zrobic na nadczlowieka zeby mijane laski sobie pomyslaly "mm fajny" mijajac mnie. Ale znajac rosnaca hipergamie kobiet i inflację na cipe wiem ze musze jeszcze w niedalekiej przyszłości zafundować sobie wycieczkę do warszawy do kliniki plastycznej i zrobić wolumetrię
  • Odpowiedz
@skitarii: no ale golenie nóg to tylko moda, nie ma to żadnego praktycznego sensu. Chodzi tylko o wizualna podnietę dla faceta. A np. wysoki wzrost świadczy o tym, że facet jest w stanie się dobrze odżywiać = bogata rodzina = zaradność w genach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skitarii: a ja mam i zawsze miałam #!$%@? w to, kto jak mi wyskoczy
Liczę się z tym że dorośli ludzie mają włosy, a ten akurat moze chcieć je zostawiać - i tyle
Sama się gole i to wszędzie, no ale inni mnie mniej interesują XD
  • Odpowiedz
@sepuqqu: Twoja perspektywa jest śmieszna. Zważywszy na to że w Polsce większość mężczyzn to gołodupce co pracują za najniższą, nie posiadają mieszkań, domów, pięknej wysportowanej sylwetki, a i tak tacy znajdują dziewczyny.


Masz zwyczajne urojenia chłopie. Nawet jakbyś spełniał tamte wymagania które wymieniłeś nie znalazłbyś dziewczyny. Trzymaj się

@konopiapolska: A uważasz ze te z nieogolona psiocha nie znajdują faceta? XD
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Według mnie na tym właśnie polega wolność. Każdy człowiek chce być wolny i móc zachowywać się i robić co tylko chce (w granicach prawa). Mamy ateistów, mamy zażartych katolików, hetero, homo, trans, pracujących, bezrobotnych, dzieciatych, niedzieciatych, osoby po aborcjach, prawiczków, zdradzających, cnotliwych, myjących się, niemyjących się, brunetów, blondynów, wysokich, niskich i wreszcie golących się, i niegolących się. To jest wolność każdego człowieka z osobna — móc wybrać dowolną z nieskończonej
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: nie wiem, nie znam się. Może jak jest laska bardzo atrakcyjna to tak

@SyntaxError_: dzienkuje ślicznie pienknie napisaneʕʔ

Ale to że nieogolna będzie wytykana, wyśmiewana to jest git? Wiele niebieskich wprost napisało w tamtym poście że będą się z takich smaic i hejtowac.

Pienkna sspaniala wolność. Prawda? Wolność do wyrazania chamskich "opinii"
  • Odpowiedz
@konopiapolska: To jest problem społeczeństwa, nad którym ciągle trzeba jeszcze pracować i który szczególnie jest widoczny w Polsce - wyśmiewanie za należenie do określonych kategorii (albo jak kto woli za podejmowanie decyzji o własnym życiu). Samo w sobie ocenianie innych i dokonywanie wyborów na tej podstawie nie jest złe, jest to właśnie część wspomnianej wolności. Co innego jeżeli zaczniemy kogoś za to obrażać/atakować. Tutaj kończy się wolność, a zaczyna kodeks karny
  • Odpowiedz
@skitarii: no ale golenie nóg to tylko moda, nie ma to żadnego praktycznego sensu. Chodzi tylko o wizualna podnietę dla faceta. A np. wysoki wzrost świadczy o tym, że facet jest w stanie się dobrze odżywiać = bogata rodzina = zaradność w genach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin: Niegolenie nóg wysyła do otoczenia sygnał że różowa jest leniwa i gdy tylko się ożenisz czyli będzie mogła
  • Odpowiedz
czyli sam chcesz się golić i jak tego nie zrobisz to nikt tego nie skomentuje.


@chrominancja Tak ci się tylko wydaje

mhmm a ile razy ktoś Ci to wytknął w twarz?


Zdarza się

Ile razy ktoś w internecie napisał, ze nieogolony mężczyzna nie dba o higienę?


Jak Gonciarz zapuszczał brodę, to na wykopie była masa komentarz wyrażających obrzydzenie w stosunku do jego zarostu
  • Odpowiedz
@sepuqqu: no nie bardzo. Znam ludzi co im rosną włosy raz na dwa tygodnie i nie muszą golić codziennie. No i znam osoby co na drugi dzień mają konkretny odrost. ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś żadna baba się nie goliła, a jakoś się ludzie rozmnażali. Plus zapieprzaly w polu wszystkie - bo innego wyboru nie było.
  • Odpowiedz
ja serio nie rozumiem jak ogolenie psiochy, pach, czy cipy moze byc takim problemem dla kobiet. Ja ryj, sutki, pachy, fiuta, jajka, i odbyt gole regularnie co 3-4 dni i nie narzekam z tego powodu i tego samego wymagam od potencjalnych lasek. Czekam na ból dupy w komentarzach


@Felixu: Wiesz tu chodzi o to, że jest presja społeczna na to. Gdy musisz coś robić tylko dlatego, że społeczeństwo bez tego będzie
  • Odpowiedz