Wpis z mikrobloga

@sicknature: przebieg 155 000km w trzynastoletnim kombi? Coś rzadko ten niemiec jeździł do kościoła. A co do opinii na googlach, to z własnego doświadczenia wiem, że najbliżej prawdy są te negatywne opinie. Więc nie patrz na ocenę ogólną, tylko przeczytaj negatywy, a dowiesz się na co masz się przygotować i na co zwrócić uwagę.
@inko-gnito: czytałem tylko negatywy i nie ma nic niepokojącego, właściwie to zdziwiło mnie jak grzecznie na nie reagował dlatego w ogóle biorę to miejsce pod uwagę.

Co do przebiegu to @vieniasn zauważył na przykład zdartą kierownicę. Są też purchle na przyciskach sterowania radiem. Możliwe że osoba która tym jeździła nakładała jakąś chemię na dłonie albo mocno się pociła. Jest też opcja że słońce przyśpieszyło zużycie. Samo auto gdyby nawet miało przebieg
@Zyrafywchodzodoszafy: znalazłem te rozbieżności i przeczytałem na forum forda focusa że często kolor lakieru jest źle zakodowany. Poprawne oznaczenie znajduje się dopiero na tabliczce znamionowej gdzie masz ciśnienie powietrza itd. Natomiast jeżeli chodzi o moc to wydaje mi się że zaszła pomyłka. W raporcie DNA są dokładnie zdjecia tego auta z wcześniejszej aukcji w lipcu u tego samego sprzedawcy, cena z wtedy była o dwa tysiące wyższa. Chyba nie ma opcji
Pobierz sicknature - @Zyrafywchodzodoszafy: znalazłem te rozbieżności i przeczytałem na forum...
źródło: comment_1630765124kM9iUBRCyagQFhxqgCNeHr.jpg
W raporcie DNA są dokładnie zdjecia tego auta z wcześniejszej aukcji w lipcu u tego samego sprzedawcy, cena z wtedy była o dwa tysiące wyższa. Chyba nie ma opcji żeby raporty powstawały na podstawie VINu z ogłoszenia, raczej działa to na odwrót.


@sicknature: Właśnie działa to tak. Baza autoDNA zaczytuje informacje na podstawie VINu z ogłoszenia... Bo skąd innąd? Handlarz wpisał zły VIN i zaczytało się do raportu. Są jakieś wcześniejsze
znalazłem te rozbieżności i przeczytałem na forum forda focusa że często kolor lakieru jest źle zakodowany. Poprawne oznaczenie znajduje się dopiero na tabliczce znamionowej gdzie masz ciśnienie powietrza itd. Natomiast jeżeli chodzi o moc to wydaje mi się że zaszła pomyłka.


@sicknature: Festiwal pomyłek w raporcie, dekoderze(ja widzę min. 4), a ty idziesz w to że na pewno handlarz dobry VIN wpisał mimo że nie widziałeś go na oczy(auta, nie handlarza
@sicknature: Wrzuciłem to tam gdzie porównywałem swojego Forda Focusa z roku 2005, z moim wszystko się zgodziło. Natomiast z Twoim egzemplarzem jest mnóstwo niedomówień. Odcień to "Frozen White" a tapicerka to powinna mieć prostokąty od dołu do góry a nie pasy idące wzdłuż siedziska. Wyszedł oryginalnie z inną kierownicą, mianowicie bez tempomatu, ten tutaj jest dokładany. Po za tym bieda przed duże B. Mam 3 lata starszy model, mianowicie 2005 rok
@sicknature: miałem kiedyś fofo mk2 2008r. Kupiony w de z przebiegiem 135kkm, tak styranej kierownicy nie miał nawet przy 240kkm jak go sprzedawałem, a jeździła nim od nowości kobieta(u mnie też). Wyposażenie nie całkiem sie zgadza, reflektory chinole i ten plak wszędzie, nawet na oponach.