Wpis z mikrobloga

Wlasnie mialam rozmowe z mamą o glosnej sprawie samobojstwa dwoch 13latek i oto wnioski mojej mamy:
-jakie niby problemy moze miec 13latek
-pewnie sie czegos nacpaly i w ogole byly jakies #!$%@?, bo kto normalny sie zabija
A gdy wspomnialam ze Polska przoduje w kategorii samobojstw dzieci i mlodziezy, to odparla, ze za dobrze mają
(ʘʘ)
#bekazpodludzi #depresja
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chigcht: o to to! I jedyne co można usłyszeć ze strony kobiet to „no cóż, te statystyki samobójstw to tylko i wyłącznie wasza wina i waszej toksycznej męskości, przez którą tłumicie emocje i uczucia”. Szkoda tylko, że te feministki nie potrafią już dostrzec, że masa facetów ma takie dziewczyny, żony, matki, siostry przy których okazanie słabości to gwarantowana pogarda i obgadanie. Ale to wina tylko toksycznej męskości i #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@ogurkiszony75 jak ja to powiedziałem swojej matce to powiedziała "patrz co ten komputer robi z dziećmi" dodając po "to gówniary jedne". Także dla starszego pokolenia nie ma coś takiego jak problemy psychiczne. Jest tylko za dużo czasu i lenistwo według ich :(
  • Odpowiedz
@ogurkiszony75: Ja uważam że dużym powodem małej liczebności gówniaków w śród osób ok 30 lat, jest niesamowicie głupie pokolenie naszych starych, to co oni wyprawiali to się w pale nie mieści
  • Odpowiedz
@ogurkiszony75: Moja siostra miała dwie próby samobójcze jako nastolatka i matka chodziła z nią po psychiatrach a ojciec miał takie samo podejście, że się tylko popisuje i to takie nastoletnie wygłupy () wydaje mi się, że to w dużej mierze z zazdrości, że naglae cała uwaga była skupiona na niej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ogurkiszony75: znaczy tak. Problemy gowniarzy w porównaniu do problemów doroych wydają się śmieszne, jednakowoż taki 13 latek nie zdaje sobie sprawy z tego że jego problem to tak naprawdę błahostka do rozwiązania raz dwa. Bo kid strzeli samobója bo się z niego w klasie śmieją ze ma dziurawe buty a w tym czasie problem ma jego strat bo #!$%@? na 4 zmiany zeby utrzymać swoją rodzinę.
  • Odpowiedz
@ogurkiszony75: A ja Ci powiem, że mimo iż #!$%@? to Twoja mama ma z technicznego punktu widzenia rację, bo Polska jest cywiliozowanym krajem, w którym jest bezpiecznie i są zaspokojone podstawowe potrzeby, więc ludzie popadają w depresję z powodów które byłyby dla nich śmieszną sprawą, gdyby nie mieli zaspokojonych potrzeb stojących niżej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ponczek721: Gówno prawda, nigdy nie byłam u psych prywatnie, 5 razy zmieniałam psychiatrów z czego trójka to byli fachowcy z bardzo dużą wiedzą i tylko jeden był debilem. Co do psychologów, spotkałam się z kilkoma oderwanymi od rzeczywistości (w szpitalach, ośrodkach itp.), ale na terapie (3) trafiałam do takich, których niczego nie mogę zarzucić.
  • Odpowiedz
@ogurkiszony75: ale to akurat prawda. Gdyby dzieci mialy jakies zajecie ktoremu by sie oddawaly i dla ktorego by codziennie wstawaly z usmiechem (tzw hobby) to by sie prawdopodobnie nie zabily. Twoja mama jednak zapomina ze to glownie rodzice odpowiadaja za zainteresowania seoich dzieci.

Czym moze sie zajac 13 letnie dziecko, ktore nigdy niczego nie widzialo i cale zycie slyszalo ze do niczego sie nie nadaje?
  • Odpowiedz
@Czachaaa: dokładnie tak, jej mama to pokolenie nie mające w życiu nic, nawet perspektyw na to co jest dzisiaj. Pokolenie które w gnoju i znoju żyło mimo wszystko, dzisiaj strzelać samobója to dla nich fanaberia.
  • Odpowiedz