Wpis z mikrobloga

#automotive #praca #studia #szkolenia #kursykonika #rozwojosobisty
Ktoś może studiował:
https://www.ue.katowice.pl/studia-podyplomowe/kierunki-studiow-podyplomowych/zarzadzanie-projektami-w-branzy-motoryzacyjnej.html
?
Interesuje mnie czy mi jako inżynierowi procesu da to pogląd i umiejętności, żeby iść dalej? Obecnie mam na koncie jakieś szkolenia z innych sekt automotive jak smed, obsługa i programowanie fanuc (niewielkie doświadczenie praktyczne, ale kurs świeży), spawanie, sixsigma (#!$%@?) etc. Chciałbym może się wyrwać z bycia jaskiniowcem. Robił to ktoś?
  • 4
@rogaty_weles: wiem, mój certyfikat ukończenia drugiej klasy SP potwierdza, że umiem czytać. Pytam o sensowność tego szkolenia/studiów tak samo jak programiści dyskutują tu o językach czy sensowności bootcampów.
@rogaty_weles pewnie masz rację, ale z drugiej strony pracując w automotive to większość tych rzeczy używasz, a potrzebujesz ustandaryzowania, dogrania i na koniec papieru. Druga rzecz jest taka, że w porównaniu z podobnymi studiami na AGH właśnie robią to we współpracy z firmą, która to robi i certyfikuje. Dlatego mnie zainteresowali i chciałem zaznac opinii kogoś kto brał w tym udział