Wpis z mikrobloga

@MicroPepe: nie znam tego uniwersum ale trailer jak dla mnie mega... odpychający niestety. Bije taką straszną sztucznością, sterylnością, jaskrawe kolory, kostiumy czyściutkie i świecące nawet w scenach walk, sami aktorzy tak samo... brak takiego realizmu, czegoś co by nadało autentyczności w tym świecie, to mnie właśnie bolało najbardziej w Wiedźminie ale tutaj to już zalatuje mocnym kiczem.
  • Odpowiedz
@MicroPepe: Nie zdziwię się jak z sezonu na sezon będzie świat wyglądał mroczniej i mniej "kolorowo", co miało też miejsce w książkach, wpływ Czarnego na świat etc.
  • Odpowiedz
@delvian: mi to nie przeszkadza gdy świat jest kolorowy - nawet mi się to podoba. Wkurza mnie natomiast mieszanie ras przez co ciężko się zorientować kto jest skąd i co tam się w ogóle o--------a. Dodatkowo przerabianie historii typu Najniwe zrzuca ze skały Egueine do rzeki, czego nie było w książkach i jest totalnie z d--y. Jeżeli takich zmian będzie więcej to nie ma to sensu totalnie. Najgorsza jest chyba
  • Odpowiedz
@MicroPepe: Ale to samo było w książkach, też od p---y różnych ras, kolorów skóry, zwyczajów, strojów, że w pewnym momencie trudno było się z tym pogodzić. Fakt, że taka różnorodność w Dwóch Rzekach jest mało prawdopodobna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aielów też pewnie zrobią po części czarnych bo tak ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@delvian: no właśnie o to mi chodzi, że tam można było tych wszystkich ludzi, których zatrudnili wepchnąć tylko trzeba to było zrobić z jakimś sensem. A oni zrobili groch z kapustą, wymieszali wszystko tak, że nie ma to sensu.

No i w książkach tak nie było, że ludzie byli wymieszani więc nie zmyślaj.
  • Odpowiedz