Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pan_Slon: też nie rozumiem wycinania drzew przy drogach, niedaleko mojego rodzinnego domu była droga, około 5km a w wzdłuż niej drzewa, na jesiwn wyglądało to rewelacyjnie, ale z racji że jest to praktycznie prosty odcinek to powycinali wszystko bo ludzie nie potrafili jeździć:/
  • Odpowiedz
@Cypselus: te zapadlisko już poprawili. Zrobili przepust pod drogą dla rowu melioracyjnego i poszerzyli asfalt na wyjściu z zakrętu. A dalej jest prosta gdzie lubią być łosie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@steven_senegal: wszystkim zjebom którzy bronią drzew przy drodze, życzę żeby kiedyś musieli uciekać jak jakiś kretyn będzie wyprzedzał na trzeciego xD

@marsellus: W mieście też masz dziesiątki przeszkód do takiej ucieczki i jakoś się ich nie likwiduje.
  • Odpowiedz
@dafto Jeśli twierdzisz ,że to małe, nic nie znaczące drogi tylko to wybitnie nie jechałeś nigdy na mazury,będzie takie drzewa rosną w skrajni drogi
  • Odpowiedz
@bdfi3 Przeczytaj co napisałem wyżej, 20 lat jeżdżę taką drogą, jak widać żyję i nic mi nie jest.


To teraz zapytaj się ojca jak mu się tą drogą jeździło gdy ty siedziałeś sobie z tyłu i grałeś w Pokemony :p
  • Odpowiedz
te zapadlisko już poprawili. Zrobili przepust pod drogą dla rowu melioracyjnego i poszerzyli asfalt na wyjściu z zakrętu. A dalej jest prosta gdzie lubią być łosie.


@Future29: co? 10 lat mieszkalem w okolicy, jeździłem tamtesy raz w miesiącu, czasami częściej, a ty chcesz mi powiedzieć że najbardziej zdradziecki odcinek drogi na Mazurach poprawili akurat jak się wyprowadziłem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mikkeboss: ale to troche odpowiedziales jak glupek. Przy waskiej drodze, drzewa maja sens( w tym wypadku),a jaki maja sens przy conajmniej dwupasmowej autostradzie z poboczem?


@Bloodaxis1 No dla mnie w obu przypadkach nie mają sensu ale podobno chronią od podmuchow wiatru i zapobiegaja nawiewaniu śniegu ;)
  • Odpowiedz
@wyjalowiony to że a4 wciaz nie ma pasa awaryjnego na jakims odcinku to jest przykry żart gddkia. A co do barierek, to przy ewentualnej awarii auta nie będzie się dało zjechać na bok jeśli są barierki i brak pasa awaryjnego. Takze korkuje to cała drogę w obu kierunkach. Slabe rozwiązanie
  • Odpowiedz
@Morduchna: @Kroledyp:


dzbany polaczki mordercy drogowo słuchajcie njusa który sprawi ze się ZESRACIE

Te drzewa są SPECJALNIE sadzone wzdłuż szosy by w zimie nie nawiewał śnieg i bryły lodu na szosę plus inne rzeczy z pół oraz by możliwie
  • Odpowiedz