Wpis z mikrobloga

Droga @Exenex jakiś błąd jest w Twoim wątku i kasuje mi wpisy, więc zamieszczę tutaj, żeby mieć pewność, że przeczytasz:

Proszę, to jest tag poświęcony grze No Man's sky: https://www.wykop.pl/tag/nomanssky/ - na tym tagu możesz śmiało postować i rozmawiać z innymi fanami tej gry. Tag #cyberpunk2077 służy do rozmowy o innej grze, Cyberpunk 2077. Ja wiem, że to można czasami być skomplikowane, ale ufam, że poradzisz sobie z tym najwyraźniej dla Ciebie skomplikowanym zadaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mart się, do wszystkiego trzeba czasu!
pablo397 - Droga @Exenex jakiś błąd jest w Twoim wątku i kasuje mi wpisy, więc zamies...

źródło: comment_1630691869dQBsF3qFEOoExAqZizKFyq.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@pablo397: Ty pablo, ale jak ty #!$%@? zdjęcia, ze robisz grilla i się alkoholizujesz, to tag byl odpowiedni? XD @Exenex chociaż o grze dalej pisze. Nie wspomne o wysrywach cipka, jak wstawiał zdjęcia, ze idzie biegać
  • Odpowiedz
@pablo397: A ty z czym miałeś wtedy problemy? Z piwem czy tagowaniem? Jak już chcecie się przypierdzielac to, może wymagam za dużo, sprawdźcie czy tego samego nie robiliście: A nie teraz jeden płacze, ze tag nie od tego, a drugi co napierdzielal kroniki co robi każdego dnia, poklepuje go po plecach XD oezu
  • Odpowiedz