Wpis z mikrobloga

Kurde kierownik budowy idzie na dwa tygodnie urlopu a ja zostaję sam na budowie, dopiero msc pracuję jako inżynier budowy, obawiam się że coś się stanie w tym czasie i będzie na mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°), w firmie nie spieszą żeby wysłać mi pomoc. #feels #pracbaza #budownictwo #inzynier
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gilgamesz69: To może powiedz komuś wyżej o swoich obawach? Tylko wyżej to nie mam na myśli dziadka w chmurach, tylko przełożonego. To jest tak jakby interes firmy, żeby nic się nie odjaniepawliło.
  • Odpowiedz
@wlan0 tak, powie że się boi to nigdy go samego nie zostawią i nigdy się nie nauczy! Ja swoją pierwszą budowę dostałem zaraz po studiach, kazali pojechać do innego miasta i wybudować lokal w galerii od podstaw, z wykończeniem pod klucz pod otwarcie. Trochę srałem ale jednak dałem radę i uznałem, że nie ma rzeczy niemożliwych.
@Gilgamesz69 nic się chłopie nie bój, na pewno na budowie są też doświadczeni brygadziści
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gilgamesz69: nie bój nic, nie mając uprawnień jakby się nie wiem co stało i tak kierownik odpowiada, nawet będąc na urlopie. Kiedyś mojego znajomego syn miał taką sytuację, że się #!$%@?ło na budowie sprawa trafiła do sądu, i sąd uniewinnił go, bo nie był uprawniony do tego.
  • Odpowiedz