Wpis z mikrobloga

Bardzo dawno postawiłem ostatni zakład, ale to moje typy:

Szwecja-Austria 1

Islandia-Cypr 1

Ekwador-Urugwaj 2

Grecja-Słowacja 1

Holandia-Węgry 1

Estonia-Turcja 2

Wykreśliłem Ukraina-Polska, ale gdybym stawiał to moim typem byłoby 1x

Postawiłem za 10, do wygrania 179 zł ;)

#bukmacherka #zielonymadrala
  • 14
@PanKara: no racja,

ja z bukmacherki uciekłem rok temu w wakacje, siedziałem w tym kilka miesięcy, stawiałem zakłady za duży hajs, 1 raz jak przegrałem 2k to myślałem że zawału dostanę, później to odrobiłem, znowu podobnie przegrałem, znowu odrobiłem, łącznie postawiłem grubo ponad 1000 zakładów, a skończyło się to tak że wyszedłem tylko 100zł na minusie i przestałem grać, za duże ryzyko, w dodatku ogromna szansa na uzależnienie od tego
@wiktors96: ja gram od X lat ale głównie przy jakiś większych imprezach typu euro, mś czy liga mistrzów... wpłacam do 100zł naczęsciej jak jakiś bonus dostanę i staram się ugrac jak najwięcej... kiedy potroje bankroll wypłacam swój wkład i gram sobie już na luzie dla zabawy... często konczę jednak na 0 ew na mały plus
@wiktors96: ja gram od X lat ale głównie przy jakiś większych imprezach typu euro, mś czy liga mistrzów... wpłacam do 100zł naczęsciej jak jakiś bonus dostanę i staram się ugrac jak najwięcej... kiedy potroje bankroll wypłacam swój wkład i gram sobie już na luzie dla zabawy... często konczę jednak na 0 ew na mały plus


@PanKara: no to dużego ryzyka nie ma, ale jednak łatwo się uzależnić i grać większymi
@wiktors96: jak teraz stawiałem 400 zł z cashbacku to i tak się bałem że nie siądzie i nie tyle co że #!$%@? a że nie zarobie, ale stwierdziłem, że #!$%@? nie ma się czym przejmować... takie stawki to zdecydowanie nie mój poziom finansowy