Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zacząłem swoją drugą pracę i zauważyłem pewną rzecz. Gdy uczę się jakiś rzeczy (poprzez e-learningi) gdzie muszę czytać, oglądać przedstawioną wiedzę to często "pomijam" żeby tylko to przeklikać albo czytam do połowy, a potem mi się nie chce, jakbym był rozkojarzony, zniechęcony tym.

To normalne czy to jakieś ADHD?

#pytanie #korposwiat #zdrowie #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6131cc80bc7a97000abff108
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
OP: @Gon70: Nawet jak te e learningi są istotne w mojej pracy, a ja przeczytam może 2 zdania albo całość, ale po chwili nie wiem nawet o czym czytam (mimo, że znam angielski) jakby mózg w ogóle nie przetwarzał tych informacji.

Mnie to osobiście martwi xD

To jak inni się rozwijają, zdobywają wiedzę i awansują? Raczej nie mają takiego problemu jak ja

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: level 35, zwykła praca biurowa. Mam tak od zawsze. Jedyne co czytam z przyjemnością i w całości to artykuły w gazetach, książki i artykuły w necie związane z moim hobby, wpisy na mirko i etykiety domestosa #pdk. Wszelkie lektury, regulaminy i umowy czytam/czytałem wyrywkowo, np. przy umowach wyszukuję tylko słowa klucze i wtedy lecę cały paragraf lub podpunkt. Sporadycznie sięgałem po podręczniki dzień przed sprawdzianem, a o dziwo nauka
OP: @crewlove: Mnie mało co interesuje. No może poza nauką języków obcych, ale na nauczyciela/tłumacza to za późno. Jedynie zwykłe korpo gdzie bym używał 2 języków obcych na co dzień xD

A Ty jak sobie kolego radzisz, bo czasem śledziłem Twoje posty. Pracujesz dalej w cenach transferowych? Interesowało Cię to?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @crewlove: A czym się zajmujesz w tym banku z ciekawości, o ile nie boisz się o tym tutaj pisać?

Ja sam nie wiem gdzie uderzyć, bo bujam się po tych entry/junior stanowiskach i nic ciekawego nie znajduję. Jak pisałem lubie się uczyć języków obcych, chodzę czasami na spotkania z obcokrajowcami żeby sobie pogadać, ale na tym się aż tyle nie zarobi nie będąc tłumaczem przysięgłym (a na to za