Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wpis kieruję do mirków z obsesją na punkcie wzrostu. Płaczecie, że nawet gimbusy wam dorównują lub was przerastają, ale oczywiście nie zrobiliście żadnego researchu w tym kierunku. Otoź te gimbusy już praktycznie nie urosną. Większość mężczyzn w tych czasach praktycznie przestaje rosnąć po 15/16 lvlu. Jest to udowodnione naukowo. Możecie sobie poczytać.

Jednak jako, że lubicie dowody anegdotyczne, to przedstawię sytuację z perspektywy zoomera już po 20 mieszkającego w wojewódzkim. Paru znajomych wzrostaków już w w pierwszej gimbie miało 180+, w trzeciej około 190cm i już nie urośli. Sam po 16 lvl urosłem z 4cm do około 179cm. Znacząca większość znajomych też zyskała podobnie i podobijali do 175cm - 185cm. Muszę wam przyznać, że wzrostaków 190+ rzeczywiscie znam znacznie więcej niż manletów poniżej 170cm. Oni pewnie lekko zawyżają średnią wzrostu, ale jednak większość mieści się w granicach 175cm - 185cm. Także nie wiem jak ludzie z 180cm, czy nawet 185cm mogą pisać, że czują się manletami xD Sam znam wielu niższych, jak i wyższych ode mnie i nikt nigdy nie powiedział mi, że jestem niski. Osobiście czuję się średni w porównaniu do zoomerów, a wysoki w porównaniu do boomerów / gen-x. Wydaje mi się, że po prostu zwracacie uwagę tylko na znacznie wyższych od siebie, bo się bardziej wyróżniają i przez to macie takie odczucia.

Poruszę jeszcze ten odwieczny spór wzrost vs morda. Przeciętny wzrost i dobra morda są znacznie lepsze od przeciętnej mordy i dobrego wzrostu. O ile nie jesteście <170cm, to poza jakimiś pojedyńczymi fetyszystkami (zazwyczaj karlicami z kompleksem wzrostu) wzrost 190+ jest warty mniej niż dodatkowe punkty w mordzie. Każdy wzrostak bez mordy 6+/10 jakiego znam jest z brzydką karlicą, albo jest sam. Natomiast chady 8/10 ok. 173cm - 175cm obracają płodne julencje niższe lub równe sobie. Osobiście nie znam chada 190+. Każdy o tym wzroście to tyczka o #!$%@? proporcjach i mordzie max 6/10 (często również dziwnie wydłużonej). Najwięksi ruchacze mają około 185cm -190cm i mordy 8/10 (jest ich może z 2). Znacząca większość chadów ma 175cm - 185cm.

Na pocieszenie dla was. Znam dynamicznego oskarka 190+ 6/10, który nadal nie ruchał i identyfikuje się z przegrwem xD Jego problemem jest to, że zawsze był klasowym klaunem i laski z nim śmieszkowały, ale zawsze miały go za błazna i nie traktowały go poważnie. Po tym jak je zabawił, one szły się obściskiwać i pukać z niższymi, nawet o podobnej mordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gość narzeka, że to przez to że jest tyczką i ma #!$%@? proporcje. Twarz też ma jakąś dziwnie podłużną, ale inne cechy ją ratują. Generalnie bije od niego taka beciakowa aura i nawet manlety około 170cm go dominują i nie traktują poważnie xD. Oczywiście to tylko taka anegdota.

#blackpill #wzrost #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613183b7bc7a97000abff0c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 26
@chadowyprawik: No popatrz, na przykłady podajesz celebrytów, a przecież wg swojej teorii mógłbyś podawać linki do profili na facebooku nieznanych nikomu mechaników samochodowych czy księgowych, którzy przebierają w kobietach, bo mają tak świetną twarz przy 170 cm wzrostu, że mogą.
W prawdziwym życiu to wygląda trochę inaczej. Miałem znajomego, który dokładnie tak wyglądał: 168 cm wzrostu, dobra twarz, pewny siebie. Zawsze miał jakieś dziewczyny, zawsze niższe od siebie, drobne. Wszystko działało
NagiWybraniec: Problemy przegrywów.

Dla mnie to wszystko jak baśnie braci Grimm. Może nawet jest tam jakaś bajka o niskim przegrywie co spotyka magiczną kaczkę spełniającą życzenia a ona wysyła go na psychoterapię, tłumacząc mu że jego #!$%@? nie wynika ze wzrostu tylko problemów psychicznych?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@EastWestEast:
Piszesz minimum 180 a podajesz przykład kolegi 168. Przecież to jest różnica praktycznie całej głowy :D
Było napisać że ten kolega miał 178 a nie 168. Więcej ludzi by się pośmiało.
OP: @chadowyprawik

Większość p0laków przestaje rosnąć między 16 a 18lvlem, a nie 15-16, w dodatku zazwyczaj dość mocno przerastamy naszych rodziców


Napisałem, że po 16 praktycznie przestają rosnąć. Czyli, że rosną niewiele. Może z 4cm. Z tym byciem znacząco wyżym od rodziców też bym nie przesadzał. Zazwyczaj jest to pare cm, a znam nawet takich co są niźsi od ojców, bo matki to karlice.

@JohnFairPlay

a skąd w ogóle pomysł, że