Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wziąłem sobie gnoja prawie na glebie. Poprzedni właściciel tak wymyślił i ma to swoje plusy.
Ale zimą to będzie dramat, w związku z czym pytanie, czy da się to jakoś szybko i tanio podnieść?
W sensie, czy w zwykłym warsztacie to ogarną bez problemu.
Bo obstawiam, że trzeba wymienić amortyzatory.

#pytanie #motoryzacja
zortabla_rt - Wziąłem sobie gnoja prawie na glebie. Poprzedni właściciel tak wymyślił...

źródło: comment_1630645551PLxyxCKjkmFSCT9sY4LhpH.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: Sam jesteś dziecięcy, to jest standardowo stosowane rozwiązanie. Zmieni się charakterystyka prowadzenia auta, ale efekt zostanie osiągnięty za ułamek kosztów które inni proponują. W takim razie po co są te gumy? Dla jaj sobie je ktoś wymyślił?
  • Odpowiedz
Sam jesteś dziecięcy, to jest standardowo stosowane rozwiązanie.


@ZimnyLech90:
standardowe gdzie? w ciągniku na podlasiu czy coś takiego

Zmieni się charakterystyka prowadzenia auta, ale efekt zostanie osiągnięty za ułamek kosztów które
  • Odpowiedz
Spacer pomiędzy łożysko amortyzatora a kielich.


@ZimnyLech90:
potwierdza się, żeś e-specjalista xD
to jednak guma w sprężynę wkręcana czy dystans (nie spacer typie) pod amortyzator?
weź już lepiej się nie odzywaj i nie pogrążaj :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: Jak wrzucisz losowe "sportowe" sprężyny do losowych "sportowych" sprężyn też nie przewidzisz jak się będzie auto prowadzić i czy pęknie sprężyna. Spacer pomiędzy kielich a poduchę a te gumy o których piszę to są dwie zupełnie inne rzeczy dla twojej wiadomości XD.
  • Odpowiedz
@zortabla_rt zrób jak ja mówię: bierzesz łapkę i rozpychasz dwa zwoje w sprężynie, wdupczasz tam potem drewniana deseczkę, potem kolejny zwój i deseczka i do samej góry. Jak dobrze pójdzie to możesz go podnieść jakieś 15 cm do góry
  • Odpowiedz
sprężyny, a nie amortyzatory


@kograman: Zależy czy ktoś krótszych amortyzatorów tam nie wstawił. Znajomy do E36 kupił amortyzatory pod krótkie sprężyny to na dołkach amortyzator wychodził do ogranicza i tłukło zawieszenie.
  • Odpowiedz