Wpis z mikrobloga

Dzień dobry państwu! :) Taki pierścionek Mirek sobie wymarzył dla Wybranki- centralny Szafir różowy o.5 ct i boczne diamenty wsztko w złocie 585:) #sebsjewellery #rozowepaski #bizuteria #jubilerstwo #zloto #niebieskiepaski #rzemioslo #handmade #zareczyny #slub
Ps preferuję kontakt przez FB. Ale na wykopie też się da:) jako jednoosobowy Mirek złotnik czasem mi coś ucieknie. przypominac się ! nie gniewam się:)
darkinvaider - Dzień dobry państwu! :) Taki pierścionek Mirek sobie wymarzył dla Wybr...

źródło: comment_1630579563PXQ9gpcZtGM2DLJ51LRjM9.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@dugi123: Masz sklep na esty https://www.etsy.com/shop/SebsJewellery?fbclid=IwAR0m2Kp8B-LIC_XdiP98gigfjvUr1PDkNAFG1Va4dZSUEkz9dES6EoEY_-0 , poza esty pewnie z 20% taniej, a jak bez fakturki to może i 40%. Generalnie dość drogo, ale prace są dość unikatowe i miras ceni swoją pracę. Widocznie ma dość zleceń by sprzedawać swoje produkty za taką cenę. Jak chcesz kupić ładną biżuterię w dobrych cenach to poszukaj jubilerów na fejsie / esty, jest ich pełno, mają tysiące wzorów i szeroki zakres cen. Większosć
  • Odpowiedz
@Nwojtek:"prawie" robi różnicę:) 0.03 ct a 0.09 to też delikatna różnica w wadze diamentów. Szafir różowy. render zawsze wygląda pięknie;) zawsze możesz kupić taniej:) potem przychodzą do mnie żeby naprawić. Przerobić.mi to na rękę jest:)
  • Odpowiedz