Wpis z mikrobloga

#webinar #pytanie #kiciochpyta

Witam, Mirki i Mirabelki!

Otrzymałem propozycję poprowadzenia webinaru - nic specjalnego, webinar dla pracowników pewnej sporej korporacji (w ramach dnia chłopaka), wiedza dobrze opisana w Internecie, ale webinar prowadziłbym jako specjalista z branży (nie związanej w żadnym stopniu z profilem korpo), który dobrze zna temat.

Problem jest taki, że nie mam zielonego pojęcia jak wycenić taką usługę. Webinar miałby trwać około 30 minut, całość w języku angielskim, a liczba uczestników szacowana jest na około 100 osób.

Czy ktoś z was zna ten "rynek" i pomógłby mi określić bliżej na ile taką usługę powinienem wycenić? Oczywiście zapraszam na PW! ʕʔ
  • 9
@Exilless: Ile ty będziesz przygotowywał półgodzinny webinar? 3 dni? skasuj jak za kilka godzin, liczba uczestników miałaby znaczenie jakbyś sprzedawal dostęp każdemu z nich.
  • 0
@Weretek jakbym miał się do tego zabierać, to chciałbym mieć przygotowana odpowiednią prezentację, nie gówno z power pointa, być odpowiednio przygotowanym merytorycznie, bo samo posiadanie wiedzy nie oznacza, że przekazanie jej będzie banalnie proste - wszystko musi mieć ręce i nogi,, tym bardziej, że nie będę mówił w ojczystym jezyku. Dodatkowo miałoby to być pierwsze takie wydarzenie w moim życiu, więc może zawyżam mocno czas, który będzie mi na to potrzebny, ale
@Exilless: Nakręcasz się, w pół godziny to ty możesz tylko prześlizgnąć się po temacie, więc jak wiesz o czym mówisz to klepiesz prezke i lecisz. Ja prowadziłem dłuższe webinary i się tak nie spinalem.