Wpis z mikrobloga

  • 287
Troszkę mnie niepokoi wzrastające zainteresowanie szarlataństwem jakim są horoskopy znaki zodiaku i tym podobne gówna. Ten sam level co pustynne bajki o Joszke.
A niestety często widzę że osoby tym zafascynowane są największymi przeciwnikami jakichkolwiek religii.... Ehhhh coraz gorzej
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rudyba: ja tylko opisuje swoje obserwacje, nie jest to już oparte na statystyce i nigdzie nie napisałam, że jest. Porównywanie kobiet, których jest statystycznie mniej więcej 50 % w społeczeństwie do daltonistów, których jest pewnie mniej niż 1% ma dużo sensu i jest bardzo logiczne. ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem o co się chcesz tu kłócić?
  • Odpowiedz
@little_muffin: Tamte badania dotyczyły wpływu księżyca na miesiączkę a nie synchronizacji, i sama Ci na dole zaznaczyłam, ze ciężko mi znaleźć rzetelne źródło obalające lub potwierdzające te teorie, bo jest ich zbyt wiele dla obu teorii. Badania na temat synchronizacji masz w tym linku

http://progesteronnaukowo.blogspot.com/2013/07/ja-menstruuje-ty-menstruujesz-my.html?m=1@

Gdzie masz podane również źródła z których autorka czerpała wiedzę.

Tu masz to co powinno być w tamtym linku https://www.medicalnewstoday.com/articles/menstrual-cycles-and-lunar-cycles-is-there-a-link#Synch-or-no-synch?
  • Odpowiedz
@little_muffin: Jak to się nie zauważa problemów z płodnością u kobiet pracujących zmianowo?

Kobiety, które mają pracę zmianową, są bardziej narażone na zaburzenia cyklu menstruacyjnego, problemy z zajściem w ciążę oraz poronienie - poinformowali badacze z Uniwersytetu Southampton w Wielkiej Brytanii podczas dorocznego European Society of Human Reproduction and Embryology, który odbywa się w Londynie w dn. 7-10 lipca.


https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C396222%2Cpraca-zmianowa-zwieksza-ryzyko-poronienia.html
  • Odpowiedz
@rudyba: ale nie są to aż takie problemy jak u Stewardes. Kobietom pracującym zmianowi nie robi się wykładów o tym co mają jeść i ile ćwiczyć żeby pracować w tej pracy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jarem12 @puddin @polankowicz oj tak to prawda, dużo lepsze takie głupoty niż religia w szkołach chronienie księży pedofili i utrzymywanie ich z podatków

@ropppson we live in a society, man Jeśli liczba osób wierzących w takie rzeczy wzrasta to niedobrze to świadczy o tym społeczeństwie. To po prostu martwi, kiedy ludzie już nie robią tego totalnie dla zabawy, a mają obsesje. A często im większa "duchowość" tym mniejsze
  • Odpowiedz
Jeżeli nikt Ci nie puka do domu i nie namawia do tego typu czynności, to co Ci do tego? Nie masz własnego życia?


@ropppson:
Stary, chrzescijanie doslownie do mnie przychodza: ksieza po koledzie, swiadkowie jechowi, koledownicy, czy nawet jacys duszpasterze mowiac "czy odkrylem laske Jezusa Chrystusa?".

Wala do dzwiekowo kilka razy dziennie: dzwony i nagloseninie z kosciolow, czasem pasterki, czy jak to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szzzzzz: i to i to są bajki, ale w przeciwieństwie do religii horoskopy, magia, wiara w zjawiska paranormalne są raczej nieszkodliwe i nie włażą buciorami w życie tych, co nie chcą brać w tym udziału
W sumie trochę szkoda że muszą wierzyć w takie pierdoły, ale lepsze to niż religia
  • Odpowiedz