Wpis z mikrobloga

Troszkę mnie niepokoi wzrastające zainteresowanie szarlataństwem jakim są horoskopy znaki zodiaku i tym podobne gówna. Ten sam level co pustynne bajki o Joszke.
A niestety często widzę że osoby tym zafascynowane są największymi przeciwnikami jakichkolwiek religii.... Ehhhh coraz gorzej
  • 97
@szzzzzz: To po prostu inna metoda wytłumaczenia sobie rzeczywistości. Niektórzy tego potrzebują, bo nie sa w stanie udźwignąć szarej rzeczywistości. Jedni wolą mówić, że Bóg tak chciał, a inni że mają znak zodiaku X i tacy są.
Daleko mi do wierzącego człowieka, ale mocno bawią mnie właśnie takie zodiakary co odkryły prawdę, że Bóg nie istnieje i wiara jest dla debili, ale jednocześnie mocno wierzą w to, ze ułożenie gwiazd na
@szzzzzz: osobiście traktuję to jako swoistą informację, że jesteśmy czymś więcej, niż biologiczną maszyną sterowaną wyłącznie reakcjami chemicznymi, czy co to tam się w ciele #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@szzzzzz: To jest cholernie skomplikowany temat. W tym przykazaniu nie chodzi wyłącznie o rodziców, ale o łańcuch dowodzenia. Jak miałeś rodziców meneli którzy cię gwałcili jak byłeś dzieckiem, to nie masz obowiązku im masować stóp i zgadzać się na wszystko co każą ci zrobić. W zdecydowanej większości przypadków jednak rodzice to są jedyni ludzie na świecie, których można być pewnym, że chcą twojego dobra i słuchanie ich leży po prostu w
@szzzzzz: @Wookash071: zupełnie naukowo - sam księżyc oddziaływuje na ludzi i kobiecy okres jest związany z fazami księżyca, dlatego nawet w języku polskim nazywany jest miesiączką od miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc ułożenie gwiazd troszkę jednak wpływa na ludzi (i ruch oceanów). Co prawda co do okresu na razie nie wiemy jaka podstawa naukowa za tym stoi, skąd to się bierze, jak to działa, ale