Wpis z mikrobloga

Słyszeliście o tej firmie co wydała 3 części jednej gry jedną karciankę i jakąś jeszcze gre co im ponoć nie wyszła?
projekt czerwona płyta czy jakoś tak, widziałem że mają 1pln zysku na akcje, a akcje są za 170pln bo ponoć jakieś dzieciaki to wywindowały jak był covid bo do szkoły nie chodziły....
tak sobie pomyślałem to skoro szkoła jest od 8:00 jutro jedna lekcja trwa 45 minut wiec potem przerwa i kolejna lekcja koło 8:50 albo 8:55 więc o 9:00 jak będzie otwarcie giełdy nie będzie tych dzieciaków co wywindowały ten kurs więc kurs ewidentnie powinien spaść co o tym myślicie? obstawiacie jakieś shorty ?
#gielda #cyberpunk2077 #cdprojektred #cdp #cdprojekt

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@affairz:

Ale ja to wszystko rozumiem :D Też wisiałem na haku - Polimex-Mostostal. Z 6.5 spadło mi na ~4,2. Miałem średnią ~5,40. Gdy spadało to uśredniałem i aktualnie mam ~4,95.

W mojej ocenie straciłem. Straciłem czas i potencjał do zarobienia pieniędzy w inny sposób ¯\_(ツ)_/¯ Straciłem też sporo
  • Odpowiedz
@Thorrand: od tego masz dywersyfikację spółek i sektorów. przecież zawsze nawet po najlepszej analizie i będąc najbardziej doświadczonym zawodnikiem możesz uwalić, był już getback gdzie fałszowali papiery, przed tak grubymi wałami nie ma opcji się obronić, były spółki co przez 1 zły deal leciały z ATH na pysk do bankructwa np. elektrobudowa którą utopił orlen
  • Odpowiedz