Wpis z mikrobloga

Są tu jacyś użytkownicy Thermomixa? Zastanawiam się nad kupnem. Umiem gotować i gotuję sporo ale od dłuższego czasu dość monotonnie kręcę się wokół tych samych przepisów. Czy Thermomix był dla was jakimś przełomem jeśli chodzi o różnorodność potraw czy stał się tylko zbieraczem kurzu? Thermomix byłby używany w układzie ja, różowa i gówniak.

#kiciochpyta #gotujzwykopem #thermomix #jedzenie #gotowanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TP53: Ja od roku uzywam, swietna sprawa dla kogos kto do tej pory jedynie co robil to gotowal makaron z sosem.

Dla mnie spory przeskok, ale jak umiesz i lubic gotowac, to nie jest dla ciebie. To jest dla tych, co nie chca duzo czasu spedzac w kuchni.
  • Odpowiedz
@TP53 ja używam ale nie tak dużo. Za to 11 letnia córka czasem coś zrobi. Jest dużo dan naprawdę fajnych i super wychodzą ale mnie np wkurza że w wielu przepisach trzeba kilka razy czyścić w trakcie. Ale dla różnorodności warto. Tylko to sporo kasy jest
  • Odpowiedz
@TP53: Napewno w kwestii posiłków monotonii byś nie miał, bo przepisów jest dużo i w porównaniu do poprzedniej wersji nie trzeba kupować książek, tylko łączysz go z internetem i masz bazę. Mając go robi się o wiele więcej rzeczy, których nie chciałoby się robić wcześniej, jak najbardziej polecam.
  • Odpowiedz
@lizakoo: W---------z wszystko , od razu wazy. Naciskasz trzy guziki i za kilka/kilkanascie/kilkadziesiat minut otrzymujesz gotowe danie, albo takie ktore wrzucasz to piekarnika.

Nie ma szans ( a sprawdzalem) zrobic rownolegle podobnego przpepisu tradycyjnie. Do tego sterta naczyn zostaje.
Oszczednosc czasu jest faktem i nie ma sensu z tym dyskustowac.

Do tego super apka gdzie jest sporo nowych przpiesow i mozesz gotowac kuchniami z calego swiata. Wygodne, aktualizowane i ze wsparciem (w odroznieniu
  • Odpowiedz
@lizakoo: W---------z wszystko , od razu wazy. Naciskasz trzy guziki i za kilka/kilkanascie/kilkadziesiat minut otrzymujesz gotowe danie, albo takie ktore wrzucasz to piekarnika. Nie ma szans ( a sprawdzalem) zrobic rownolegle podobnego przpepisu tradycyjnie. Do tego sterta naczyn zostaje. Oszczednosc czasu jest faktem i nie ma sensu z tym dyskustowac. @bigger jak robiłem gulasz to nic nie zaoszczędziłem, nie mów, że wrzucasz i zapominasz bo thermomix co jakiś czas
  • Odpowiedz
@lizakoo: Oczywiscie, ze kroi warzywa. mieso tez tak BTW.

Ze Ty nie zaoszczedziles nie znaczy ze ktos inny nie. ¯\_(ツ)_/¯

Staralem sie przekzac moja subiektywna opinie, ale jak widac ktokolwiek kto jest zadowolony z zakupu jest oslem, bierze udzial w piramidzie MLM i generalnie nie umie liczyc, bo kupuje garnek z wifi za 5k i na sile musi usprawidliwac swoj zakup w
  • Odpowiedz
@bigger: przecież mnie ta opinia nie interesowała, pytałem tylko o zaszczędzony czas, a ty się naburmuszyłeś, że pisząc wypracowanie nie na temat, ktoś stwierdza, że nie o to pytał i go to nie interesuje, a przecież powinien, no bo zopiniowałeś. Powodzenia we wrzuceniu nieobranych warzyw i całego kawałka mięsa do thermomixa. Spróbuj, a potem stwierdź "oczywiście, że kroi". Smacznego.
  • Odpowiedz
@lizakoo: Mowiles o krojeniu a nie obieraniu.
O krojeniu miesa bym tez Ci napisal , ale chyba szkoda mojego czasu

Widze,ze czytanie ze zrozumieniem to trudna sprawa. ¯\_(ツ)_/¯

Milego dnia. z mojej strony EOT.
  • Odpowiedz