Wpis z mikrobloga

Wykładowca Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu dr inż. Bartosz Wojtyra, który wiosną tego roku zajął się wstępnymi badaniami preferencji różnych grup konsumentów piwa w Polsce, nie żyje. 32-latek zginął w wypadku samochodów na dzień przed swoim ślubem.

https://www.chmielnik-jakubowy.pl/nie-zyje-bartosz-wojtyra-badacz-piwnej-rewolucji-zginal-w-wypadku/

#piwo #craftbeer #piwnewiesci #wiescizkraftu #poznan
Pobierz von_scheisse - Wykładowca Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu dr inż. Barto...
źródło: comment_1630504270wP8XBLIriWWtVYknb9du2h.jpg
  • 99
@von_scheisse chyba nawet lepiej że oboje razem zginęli, nawet nie chce sobie wyobrażać co by czuła narzeczona


@szzzzzz: Ja #!$%@?, co to za teksty. Dobrze, że zgineła 2 młodych ludzi a nie tylko 1 ... WTF...

Czuła by żal i ból ale by żyła, i choć jej rodzina by nie była w żałobie.

Jakiś głąb odzalowal pieniędzy by poszerzyć drogę ale to nie zwalnia z myślenia i wyobraźni co się może
@von_scheisse: podobno mieli się pobrać rok temu tylko przez covida byli zmuszeni przesunąć ślub… dopisali pewnie ostatnie kwestie przed ślubem… niestety życie jest czasami mega niesprawiedliwe (,)
@Rumuncajz: Ten obrazek wiele wyjasnia. Zawiodly niskie umiejetnosci kierowcy polaczone z oszczednosciami na budowie drogi. Ja tez nie jestem zbyt dobrym kierowca i niekomfortowo czuje sie mijajac na waskiej drodze szerszy samochod niz zwykla osobowka. Wystarczy, ze zjechal kolem z asfaltu na trawe i nie trzeba byc bieglym sadowym zeby wyobrazic sobie jakie to moze miec konsekwencje - i jeszcze te #!$%@? drzewa, ktore nie daja szansy na ucieczke. Szkoda, ze