Wpis z mikrobloga

#propaganda #urojeniaprawakoidalne #neuropa #bekazprawakow #bekazlewactwa

Oto z jakiego powodu osobniki typu @Khaine dodają na #czarnolisto

Powinno to neuropę skłonić do myślenia. Oczywiście poprzednia "rozmowa" w której @Khaine brał udzial i w której w ~dwudziestu z kolegami mnie obrażali została już wykasowana, bo "Ale po co o tym mówić, to niedobra jest". Wtedy #czarnolisto niepotrzebne.

Bańka jest słaba. Trzeba robić wszystko, aby nie pękła. Gdy koledzy nie przybędą na ratunek to trzeba ubrać zbroję z czarnej stali xDDD

https://www.wykop.pl/wpis/60125109/wykop-propaganda-urojeniaprawakoidalne-neuropa-bek/

Pobierz
źródło: comment_1630497504a4iQ3OK8HanU3Drv8Hs08Z.jpg
  • 17
@Khaine: Nie mogę napisać co zostało tam napisane, bo to narusza regulamin serwisu wykop. Skoro zostało wykasowane przez moderatora to nie mogę tego cytować. Zacna manipulacja neuropku.

Zawsze możesz wrzucić screenshota swojego zgłoszena - nie mam nic przeciwko. Wtedy to ty złamiesz regulamin, a przecież o to ci chodzi bym to ja to zrobił.

Żeby manipulować pisząc, że moja pojedyncza wypowiedź to rozmowa ~20 osób i to miałem na myśli pisząc
@Khaine @bacaa90 To tyle na temat waszej kultury wypowiedzi i manipulowania.

@Khaine: W tamtym poście o tym jak pomóc ludziom na granicy napisałem, że podchodzisz do sprawy zbyt emocjonalnie. Jak widać podchodzisz tak emocjonalnie do wszystkiego. Przyćmiewa ci to spojrzenie na świat. Banieczka.
@Towarzysz_Moskvin: Bo jesteś ślepy albo niekumaty. Nic ci na to nie poradzę. Napisałem, gdzie jest kłamstwo, a jeśli tego nie rozumiesz to zwyczajnie nie umiesz czytać ze zrozumieniem, więc na nic moje jakiekolwiek starania ¯\_(ツ)_/¯