Wpis z mikrobloga

Co można robić żeby pracować zdalnie mieć realne możliwości na awans i zarabiać na start > 3k netto

-21lat
-Angielski C1
-Dunski A2
-2 lata doświadczenia w sprzedaży (sprzedaż telefoniczna branża suplementów, sprzedaż bezpośrednia branża turystyczna, sprzedaż b2b usługi reklamowe)
-pracowałem też w gówno robotach typu magazyn,pomocnik budowlany,barman,pomoc kuchenna ale to krotkie epizody
-duzo działałem w wolontariacie
-nie mam problemów z pracą pod presją

Obecnie na emigracji, uczę się języka żeby wejść przynajmniej na B2 w duńskim. Brak prawka ( nie lubie prowadzić). Ogólnie nie mam problemów z nawiązywaniem relacji,kontaktem z ludźmi. Z pasji to uwielbiam sport i yoge.

#pracbaza
#praca
#kolchoz
#robota
#korpo
#korposwiat
  • 17
@issorii z perspektywy korpo jestes kiepskim kandydatem, brak prawka, duza rotacja jak a 21 lat, doswiadczenie w sprzedazy to praktycznie dla nas brak doswiadczenia. Jezeli masz angielski na C1 wymagamy przedstawienia certyfikatu, c1 to juz też branzowy (w jakiej branzy masz c1?).
Odpowiedz sobie na pytanie co tak naprawde potrafisz i umiesz robić, co sprawia Ci przyjemnosc i idz w to. Jezeli bedziesz sie sugerował tylko kasą to obudzisz sie w wieku
@Sloneczko:
Jakim kiepskim kandydatem? Normalny kandydat imo, przecież do korpo na entry levele, wystarczy tylko angielski B2 a on pisze, że ma nawet C1 + jeszcze doświadczenie w sprzedaży to powie, że ma doświadczenie z klientem blablabla i cv jak ta lala na jakiś customer servic czy coś innego na entry.
Niech tylko nie mówi o swoich minusach i będzie git. A brak prawka to w czym mu przeszkadza? Mnie nigdy
@Feedersick:
No ja akurat do finansów, to cosik tam wiedzy finansowej wymagali, ale przecież w innych działach w tej samej firmie to brali na customer service ludzi po jakich śstudiach weterynaryjnych czy coś xD
@Mysciak: korpo wymaga: studia i brak rotacji. A OP nie ma ani jednego ani drugiego. Z perspektywy rekrutera posiadanie prawa jazdy jest pewnym wyznacznikiem (chociażby realizacji planów życiowych, bycia ogarniętym życiowo, samowystarczarnym, niezależnym itp). Doświadczenie w "sprzedaży" to już nawet nie będę komentował, do takich ludzi się nawet nie dzwoni i CV odrzuca na etapie weryfikacji kandydata. Co do angielskiego, jeżeli zaznaczy, że ma C1 a na wewnętrznym teście wyjdzie, że
@Mysciak: że już nie wspomnę o tym, że z CV powinno wynikać z jakiej przyczyny angielski jest na tak wysokim-branżowym poziomie, bo jak ja widzę, że ktoś sobie wpisał, że ma jakiś język na C1 a z CV nie wynikają żadne kursy, pobyty zagraniczne itp - to odrzucam z automatu. Najczęściej tacy kandydaci którzy wpisują sobie C1 to są kandydaci na niskie stanowiska (chyba sami chcą siebie dowartościować) bo wyższe stanowiska
@Sloneczko:

Jezeli masz angielski na C1 wymagamy przedstawienia certyfikatu

XD

posiadanie prawa jazdy jest pewnym wyznacznikiem

Ograniczenia umysłowego rekrutera?

z CV nie wynikają żadne kursy, pobyty zagraniczne itp - to odrzucam z automatu

XD

z perspektywy korpo

Chyba januszexu XDD
@issorii: możesz podbić duński do b2/c1, zacząć jakies studia jeśli nie masz wyższego i aplikować na stanowiska z wymaganym duńskim. Na rozmowach eksponuj doświadczenie w pracy z klientem, szczególnie to b2b i wolontariat (praca zespołowa, zarządzanie projektami i czasem własnym, budowanie relacji z klientami i współpracownikami i cokolwiek użytecznego uda ci się połączyć). Szukaj na początek stażów i programów rozwojowych, tam też zarobisz netto 3k+