Wpis z mikrobloga

#wykop #polityka #neuropa #4konserwy #bekazprawactwa #bekazkucy

Patrzcie jacy się pewni zrobili w swoich kłamstwach i jak szybko wyplusowali wysrywa na główną aż moderator zainterweniował i sobie zobaczył na własne oczy co tu się #!$%@?. #moderacja kiedy wy w końcu ten prawacki chlew zaczniecie sprzątać? Przecież tutaj się już siedzieć nie da, wszystko wysmarowują fekaliami i manipulacjami.

Armia prawackich dronów wysrała to na główną i byłoby to uznane za prawdę (bo przecież wykopane XD) gdyby moderator nie interweniował. Nie żeby coś #moderacja ale oni tak robią co chwila na całym serwisie nie tylko w tym wypadku.

Tracicie już do reszty kontrolę nad tym portalem.

Link do znaleziska jakby co: https://www.wykop.pl/link/6255127/podwojne-standardy-moderacji-aktualizacja/
Khaine - #wykop #polityka #neuropa #4konserwy #bekazprawactwa #bekazkucy

Patrzcie ...

źródło: comment_1630496059I77GfnCOOCiAOraBJHOrow.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Prawactwo już przestało się w ogóle z czymkolwiek kryć. Po prostu biorą nieprawdziwego, zmanipulowanego wysrywa i jadą z nim na ostro na główną. W komentarzach jak ktoś napisze "ej przecież to wysryw" to ma 30 minusów po minucie żeby mu zwinąć komentarz. A najwyżej plusowany komentarz to "Hyhy lewactwo zaorane hyhy".

Przecież to jest już przemysłowa skala manipulacji a nie jednostkowe przypadki które można sobie olewać.
  • Odpowiedz
@Khaine: Najbardziej mnie jeszcze bawi, jak ktoś z przeciwnej strony barykady zrobi znalezisko, które okazało się nieprawdziwe. Przeprosi, może i sam zgłosi do moderacji. I wtedy zlatują się konserwy robiąc dziesiątki znalezisk: HEJ, PATRZCIE ONI TEŻ MANIPULUJO! SZACH MAT, LEWACTWO ZAORANE!

Jak dzieci. Ale żeby się do własnego błędu przyznać, to zaczną się wić jak węgorze. Mentalność "nie to Korwin miał na myśli co powiedział" weszła im tak mocno w krew,
  • Odpowiedz
Zresztą - Moderacja też wafle, które odrzucają mi zgłoszenia z linkami oraz wyjaśnieniami dlaczego dane znalezisko było kłamstwem / manipulacją, sama przykłada rękę do tego.


@jaqqu7: Dlatego dobrze że posmakowali tej trucizny osobiście. Bo ja też już wielokrotnie zgłaszałem że niektóre znaleziska po prostu wprost KŁAMIĄ. I nic, fekalia sobie wisiały. No to prawactwo się czuje coraz pewniej, teraz zaczęli fekalia przenosić na moderację, bo skoro dało się #!$%@?ć główną i
  • Odpowiedz
Wykop się stacza na dno a modki albo lecą w kuja albo ledwo wyrabiają. Dajcie mi uprawnienia moderatorskie a zrobię z tą hałastrą porządek i nie zawołam za to ani grosza.


@HrabiaTruposz: Tutaj potrzeba systemowego rozwiązania a nie tylko pilnowania klatek z małpami mając pastucha elektrycznego w ręce. Zagonienie małp do klatek to tylko tymczasowe rozwiązanie, bo oni pozakładają multikonta żeby dalej robić to samo.

Powinien być jakiś system karmy który
  • Odpowiedz
@Khaine: @HrabiaTruposz: ja to gniję jak ktoś z wrzuconym więcej niż 1 fejkiem w ciągu miesiąca powiedzmy - nie ma bana na dodawanie znalezisk. I tak bordowcy by wrzucali, ale za fejki konto by spadało i tyle. Chcesz to sobie zakładaj nowe, czekaj do pomarańczki ze znaleziskiem. Potem wurzcasz 2 fejki i spadasz. Przynajmniej by się boty męczyły z zakładaniem swoich prawacko-wsyrywowych kont co tylko siedzą w polityce na głównej.
  • Odpowiedz
Ale z fejkami powinno się walczyć z całą surowością. Nawet niech homofobicznych wysrywów tak nie tępią jak tego fejk gówna. I to samo o lewicowych trollach (których ewidentnie jest mniej). Też za fejki lewackie powinny być bany.


@iAmTS: Ja nie mam nic przeciwko ideologicznym znaleziskom jeśli treść jest prawdziwa. Ale nic mnie tak nie #!$%@? jak kłamstwa i manipulacje które mają ludziom prać mózg bez ich wiedzy. Bo jak coś jest
  • Odpowiedz
@Khaine: no, dla mnie fejk newsy, pranie bani ludziom mniej oczytanym, media w stylu tvp itp. to największa zbrodnia. Juz bym wolał nazistowskie posty czytać na portalu i debaty akapowskie nad sprzedawaniem dzieci na prostytucję.
  • Odpowiedz
@iAmTS: Ja też, bo wtedy wiesz przynajmniej co czytasz. Byle nie było kłamstwem/manipulacją albo było zaznaczone że komuś się WYDAJE że tak jest albo MA PODEJRZENIA. Tryb przypuszczający sam w sobie już zwraca uwagę, że info jest niepotwierdzone i trzeba na spokojnie podchodzić.

Ale oni nie tak tworzą swoje materiały propagandowe.
  • Odpowiedz
@El3xetor: I jeszcze to

Chcesz być wołany do prawicowych znalezisk?


Przecież patrząc po tym co oni wykopują to to nie są żadne "prawicowe" znaleziska tylko manipulacje i propaganda xD

Czyli miałem rację z prawicowym umysłem roju. Prawicowe = wykopuję, umysł zbiorowy zdecydował za mnie xD Prawicowe w końcu = dobre oraz prawdziwe z natury, więc nie wnikam tylko plusuję xD
  • Odpowiedz