Wpis z mikrobloga

Jaki to jest smutny koniec marzeń powrutowców o Kubicy w F1 w jakiejkolwiek formie.
Kubica znalazł się w sytuacji w której mimo pieniedzy Orlenu nikt nie chce go nawet jako rezerwowego, a jego nazwisko konsekwentnie zniknęło z korytarzy Motorhome'ów Padoku F1.

Obajtek sam wspominał że zostaną w F1 bez względu na to czy Robert będzie się ścigał w Mistrzostwach Świata Piątkowych Treningów czy nie.

Jeżeli Orlen ma jeszcze odrobine Rigczu to powinien wyciągnąć wtyczkę z Alfy i skierować pieniądze do teamu czołowej stawki. Nie podpisanie kontraktu sponsorskiego z McLarenem, bo ci nie chceli Kubicy jako rezerwy końcem końców okazało się marketingowym strzałem z armaty w głowę z tego względu iż w przeciągu ostatnich 2 lat to McLaren zyskał najbardziej ze wszystkich zespołów Marketingowo.

Kubica myślał że mając w ręce walizkę z pieniędzmi Orlenu każdy po niego sięgnie bez względu na to jak w 2019 palił za sobą mosty w Williamsie i nie tylko (bo końcem końców stał się antagonistą dziennikarzy także) poprzez swoje podejście do etosu pracy z teamem i dziennikarzami.

Jakże smutnie się o tym nasz Narodowy Champion przekonał teraz jesteśmy tego świadkami.

Cieszy fakt że projekt Verva Street Racing pełen parowkowych januszy z ich małymi brajkanami jednocześnie się zakończył a Kubica pozostanie patronem Parówki z Grilla wraz z Patronką Pieczonego Ziemniaczka - Gosią Rdest, która określana Kubicą w Spódnicy także przepadła w odmętach zapomnienia kobiecej serii po tym jak została spompowana przez Polską Machinę Marketingową do granic możliwości.

#f1 #kubica
Shewie - Jaki to jest smutny koniec marzeń powrutowców o Kubicy w F1 w jakiejkolwiek ...

źródło: comment_1630490745ZoZgjHFUWCeHSCEbvJO698.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obajtek sam wspominał że zostaną w F1 bez względu na to czy Robert będzie się ścigał


@Shewie: Jest to błąd ogromny i marnowanie pieniędzy, serio każdy ma w------e w jakiś tam komunistyczny koncern paliwowy z komunistycznego kraju, służy to jedynie wyprowadzaniu pieniędzy z budżetu bokiem pociotkom obajtka, jest w tym tyle sensu ile w sponsorowaniu F1 przez pdsva Wenezuelskiej. Pieniądze wycofać i przekierować jednak w człowieka który gdzieś startuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MaxVerstapen: a kto w WEC go przygarnie? Era szybkich LMP2 się kończy, na miejsca w Hypercarach czaja się znacznie bardziej rozchwytywani kierowcy niż Robson. Tu też bez walizki $ się nie obejdzie.
  • Odpowiedz
@Shewie: ciekawe czy orlen zainwestowałby grosza gdyby nie taśmy prawdy? Morawiecki przyznał, że ma w dupie Kubicę i cieszy się, że miał wypadek jeden drugi trzeci to nie musiał inwestować. Musieli ratować sondaże. Nie posądzałbym spółki skarbu państwa o długoterminowe strategie mające inny cel niż polityczne zyski.
  • Odpowiedz
mam nadzieje że w ich teamach Marketingowych są ludzie którzy mają choćby minimum kompetencji.


@Shewie: ja w to absolutnie nie wątpię, ale w tak dużej organizacji (zresztą w mniejszych również) kluczowe jest kto ostatecznie podejmuje decyzje. Doradzać mogą najlepsi na świecie, ale jeśli na końcu jest wójt Pcimia i jego Master A'Sasin to nie może napawać optymizmem. Podzielam twoje zdanie nt McLarena. To była ogromna szansa na geometryczny wręcz wzrost
  • Odpowiedz
@barystoteles: wymień mi z głowy pomniejszych sponsorów MCL, bo na tytularnego to orlen nie miał co marzyć. Akurat z sauberem źle nie wyszli według mnie, nie to co w williamsie. Ogólnie ten wpis to p--------o januszy co orlen powinien. To że akurat na siłę wiążą Kubickiego z sponsoringiem to głupota.
  • Odpowiedz
@Referentdsniezgodnosci: Gulf, Hilton, Dell, Richard Mille? Nie zapominaj, że po tym, jak Orlen nie podszedł do rozmów z McLarenem zespół z Woking zapełniał sobie miejsce na bolidach wg aktualnej koniunktury. To była też kwestia wyczucia trendów i znajomości sportu. Tendencja wzrostowa w McLarenie była widoczna a tak się składa, że zespół przeżywał najgorsze marketingowo lata i jeździł z praktycznie gołym bolidem i kombinezonami ergo stanowił dobrą okazję dla kogoś z
  • Odpowiedz
@barystoteles: i dokładnie na obecne logo gulfa Orlen mógłby liczyć. Ja aż musiałem odpalić zdjęcie by skojarzyć jakichś sponsorów oprócz darktrace. Jak dobrze pamiętam to Brown stwierdził że tytularny tylko dla dostawcy silnika i woli wiele partnerów z małym wsparciem niz jednego z dużym a Orlen miał ofertę na 3 mln za pomniejsze logo i kurvitzę jako rozwojowego bez jazd.
  • Odpowiedz