Wpis z mikrobloga

#geforce #rtx #gtx #pcmasterrace
Hej, ceny kart graficznych mnie przerażają, mam do przeznaczenia 5k na komputer, a w tej cenie to najtańszy rtx zje mi 70%... Nie wiem co zrobić, składać coś czy czekać, bo w 6 miesięcy karty odzyskają swoją ludzka twarz (cenę)? Eksperci!! Pomocy!!
  • 20
  • Odpowiedz
@Marek1991: I tak nie dostanie lepszej wydajności w tej samej cenie a dla kogoś kto nie potrzebuje mobilności, to ma same wady, jest głośny, słabe chodzenie co też obniża wydajność itd.

A pod tv możesz sobie tak samo podłączyć PC jak nie ma dużych odległości, kwestia poprowadzenia dłuższego kabla.
  • Odpowiedz
@ovation: Karty jak wrócą to w okolicy 2023. Jak potrzebujesz grać to w tych czasach konsola to dobra opcja, a do zadań typowo komputerowych jakiś tani laptop. Jak bardzo potrzebujesz kompa do grania to rozglądaj się za używkami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ovation: co do cen grafik to wątpię żeby coś się poprawiło przez najbliższe pół roku. Sam myślałem o przesiadce na 3080 ale jednak dłużej ze mną po będzie 6700XT xD
  • Odpowiedz
  • 1
#geforce #rtx #gtx #pcmasterrace

Hej, ceny kart graficznych mnie przerażają, mam do przeznaczenia 5k na komputer, a w tej cenie to najtańszy rtx zje mi 70%... Nie wiem co zrobić, składać coś czy czekać, bo w 6 miesięcy karty odzyskają swoją ludzka twarz (cenę)? Eksperci!! Pomocy!!

#geforce #rtx #gtx #pcmasterrace

Hej, ceny kart graficznych mnie przerażają,
  • Odpowiedz
  • 0
@PanPrezes_PL
Jak kupowałem swojego 3070 to zastanawiałem się nad tym, ale jest trochę problemów, min. z gwarancją, czy zwrotem jak dostaniesz uszkodzona kartę lub tym, że sklep nie wysyła do Polski i trzeba zamawiać przez pośrednika.

No i przy kursie euro oraz doliczając podatek niby jest taniej, ale jakoś pewniej się czuje odbierając sprzęt osobiście.
  • Odpowiedz
Gdybym miał do wyboru 6600xt albo trochę drożej rtx3060 to wolałbym rtxa


@Trique: no ja rozumiem i nie wnikam w logikę, przyczyny, ale czemu miałoby to mieć znaczenie dla OPa?
  • Odpowiedz