Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz zmieszałem łychę z wódka i mam uczucie jakbym zaraz wymiotował ale nie mógł. Ogólnie boli brzuch( mam zapalenie błony śluzowej biorę leki do końca życia). Powiedzcie co mogę zrobić? Przeczekać czy brać przeciwbólowe. Proszę o szybka odpowiedz, dzwoniłem na doraźna powiedziała ze mogę wziąć już leki. Wiem ze nie powinienem być ale cóż zdarza się za grzechy sie płaci, błagam doradźcie co robić. Przeczekać czy co? Błagam

#alkohol #przegryw #pomocy #piwo
  • 26
@natanyaach: Aż taki nie chociaż mnie pewnie boli bardziej niż was przez mój chory żołądek, spekuluje sobie co by było gdyby. Chociaż choroby z żołądkiem i jelitami to najgorsze scierwo jakie może być na tym świecie. Raz w życiu miałem taki ból ze wylem na cały blok a matka już z dreszczami chciała dzwonić na 112 ale ostatecznie nie zadzwoniła. Położyłem sie przed chwila i czuje ze mi podchodzi, jak nie
@natanyaach: Jak tylko wychodzę z kibla to mi od razu podchodzi. Jak siedzę w środku to jakby mi nic nie było. Chyba placebo mi uderzyło do końca na ten głupi łeb. Rzygac cała resztę i spróbować spać?