Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz zmieszałem łychę z wódka i mam uczucie jakbym zaraz wymiotował ale nie mógł. Ogólnie boli brzuch( mam zapalenie błony śluzowej biorę leki do końca życia). Powiedzcie co mogę zrobić? Przeczekać czy brać przeciwbólowe. Proszę o szybka odpowiedz, dzwoniłem na doraźna powiedziała ze mogę wziąć już leki. Wiem ze nie powinienem być ale cóż zdarza się za grzechy sie płaci, błagam doradźcie co robić. Przeczekać czy co? Błagam

#alkohol #przegryw #pomocy #piwo
  • 26
  • Odpowiedz
@Bumbel_xen aczkolwiek jednak lepiej się wyrzygać, mniej Cię będzie męczyć. Nie wiem w sumie jak w Twoim przypadku jak masz problemu z żołądkiem, czy to jednak taki dobry pomysł
  • Odpowiedz
@Bumbel_xen ja mam różnie, zależy jak bardzo się #!$%@?ć, mnie rzyganie potrafi męczyć długo, ale mi jest po prostu niedobrze i nie dam rady leżeć i mnie po prostu po chwili leżenia chce się rzygać i trochę to trwa, a czasem mam tak że dwa razy już jest lepiej mogę się położyć i zasnąć i git
  • Odpowiedz
@natanyaach: @Grzechooy: a mam jeszcze pytanie bo ja dopiero 20lvl i gowno wiem o świecie. Jakbym był w takim stanie jakim jestem i podłączyli by mnie do kroplówki to byłoby lepiej? I drugie jakbym dostał jakaś morfinę albo coś silnego to bym nie czuł tego bólu i ogólnego #!$%@? organizmu?
  • Odpowiedz