Wpis z mikrobloga

Dlaczego jesteście zdziwienie, że Barcelona pozbyła się Griezzmana? Gole strzela Eibarom to im może i De Jong postrzelać, w większości meczów #!$%@? gra i najwięcej plusów to zbiera za grę... w obronie. To trochę za mało jak na gościa, który ma 35mln za sezon i ta pensja też jest powodem dla którego trzeba było się go pozbyć. Jak dla mnie super, tylko o miesiąc za późno i szkoda że jeszcze Lengleta i Umtitiego ze sobą nie zabrał. Jedyny minus jaki widzę to, że trafia do Atletico

#mecz
  • 5
@EjniaKK: Nie interesuje mnie reprezentacja, interesuje mnie jego gra w Barcelonie, a każdy oglądający Barcelone powie to samo: totalny niewypał. Wkleiłeś końcówkę sezonu no i?! Popatrz na wyniki i zobacz gdzie te bramki były kluczowe, te gdzie cokolwiek znaczyły to z Valencią i Villarrealem
@EjniaKK: od początku nie za dużo, bo on tutaj po prostu nigdy nie pasował. Oczekiwałbym jednak, że piłkarz za 120 mln jest w stanie trafiać w takich sytuacjach -> https://www.youtube.com/watch?v=IxPoLgM3PdI&ab_channel=OhMySoccer ; wziąć na siebie ciężar gry i pomóc kolegom, szczególnie po tym jak twierdził że jest już przy jednym stole z Messim i Ronaldo. Dodatkowo niby Messi go blokował, Messiego nie ma a on w pierwszych kolejkach był jeszcze gorszy niż