Wpis z mikrobloga

@dylon: a żeby rozkrecic ten biznes zajęło mu kilka dobrych lat, wyrzeczeń, a za każdym razem jak wchodzi na jakiś wieżowiec (pośrednio żeby zwiekszyć zasięgi) ryzykuje życiem. Pozatym dostarcza rozrywke jak i dobre rady dietetyczne/treningowe. Nie sadzisz ze zasłużył sobie żeby teraz robić na tym hajs? Myśle że dużo bardziej niż inni youtuberzy, ktorzy wysadzają auta/obgadują innych
@Hubsky_: @cswnk: @dylon: tak, to prawda, u Banota jest drożej ale to chyba nie tajemnica (przecież można sobie ceny porównać). Ja zrobiłem tam zakupy m.in. właśnie po to żeby wesprzeć lubianego twórcę, ze świadomością, że jest pewna przebitka (wcześniej zamawiałem yerbę gdzie indziej). Można wspierać ludzi na Patronite, a u BNT jest też opcja zrobienia u niego zakupów - tak to rozumiem. Oni sami wspominają o tym np. w
Pobierz tomekb1999 - @Hubsky_: @cswnk: @dylon: tak, to prawda, u Banota jest drożej ale to ch...
źródło: comment_1630445373cH6P6hUXYrS169u5W0ttLZ.jpg
@LuxEtClamabunt:

co to jest? jakieś zawody czy co? Nie ogladam TV od 5 lat więc nie wiem xD

Tak, takie zawody, jest tor przeszkód do pokonania. Generalnie widzowie Banotowi już od pewnego czasu pisali żeby tam poszedł.

i takie coś szanuję w opór. Większość streamerów/youtuberów żyje z filmików i nic więcej nie robi a tu chłop robi i filmiki i pracuje na co dzień.

Też uważam, że to fajna sprawa. Jak
@dylon:

jego roczny zarobek za ostatni rok ponad 400k > lacznie (oczywiscie wszystkiego razem z yt) xD frajerzy tacy jak ty robia mu bajeczne zycie


A niech będzie nawet sto milionów. Jakie to ma zmaczenie? Koleś robi to co kocha, promuje zdrowy styl życia i sprzedaje zdrowe produkty. Co w tym złego?
Ty masz tylko ból dupy, że ktoś się spełnia, zarabia na tym dobrze, a ludzie chcą go wspierać.