Wpis z mikrobloga

  • 6
@dylon tak serio chciałbym dopytać, znasz jakieś szczegóły? W sensie wiesz, że np przed kamerami nie pokazuje swojego bogactwa , żeby nie zrażać społeczności? Uważasz, że zarobił tą kasę nieuczciwie?
Staram się zrozumieć niechęć do typa, bo w sumie jak znaczna część youtuberow wciska swoje produkty, niczym się nie różni od reszty.i Znalazl sobie dość spójny formwt dzięki któremu pewnie ta sprzedaż idzie (używa rzeczy których sprzedaje, ludzie chcą się z nim
  • Odpowiedz
@dylon przeciez nikt nie zabronil Ci wybrac tej samej lub podobnej drogi i zarabiac tyle co Marcin, przestan patrzec na innych i skup sie na sobie a twoje zycie stanie sie lepsze ;-)
  • Odpowiedz
@Harpor: oczywiscie ze nie pokazuje, sam odczul po zakupie miesznania i streamowania z tamtad spadek wysietlen i szybko zmiennil podejscie do pokazywania ile zarabia.tak jak mowie za sam ostatni rok mial 400k na plus wszystkiego. osobiscie do goscia nic nie mam znalazn pomysl na siebie i doi jak moze. z tego co wiem to tak jak mowie plany na bycie rentierem. zal tylko tych wszystkich biednych ludzi ktorzy nic z tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@tomekb1999: nich mu los sprzyja i ma okazję długo żyć za zarobione pieniądze, bo jeden fałszywy ruch i te niby "bajeczne" kwoty to mu na leczenie nie wystarczą, albo zafundują jedynie ładny pogrzeb.

A ty @dylon: co pasjonującego w życiu robisz, żebyśmy mogli cie wesprzeć? Ach nic. Ok. Łap wirtualne 0 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@dylon hmm ok, może nie ty ale czuję że masz jakiś kontakt z jego środowiskiem :-)
Ps. Tak to działa, pewnie też masz jakiś idoli, muzyków, kogokolwiek, i oni też pewnie gardzą swoimi fanami i tylko liczą siano. A i tak jest grono co ktoremra osoba inspiruje, daje im rozrywkę i ją ubóstwiają. Taki swiat ;-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dylon: moje szefostwo wypłaca sobie co roku po milionie złotych dywidendy (dane z eKRS) a nie ryzykują życia jak ten wariat.

Każdy zbiera owoce swojej pracy. Ja siedzę tu, więc mam gówno ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dylon: powinieneś go wspierać już za sam fakt że otworzył własną działalność. A w dodatku to wyjątkowa osoba naszych czasów niech zarabia i 100 milionów, jemu w przeciwieństwie do Gates'a czy innych mend się należy
  • Odpowiedz
jego roczny zarobek za ostatni rok ponad 400k lacznie (oczywiscie wszystkiego razem z yt) xD frajerzy tacy jak ty robia mu bajeczne zycie


@dylon: w sensie, że to dużo czy o co chodzi? Przy jego filmach pracuje zawsze 3-5 osób. W firmie też zatrudnia kilka
  • Odpowiedz
jego roczny zarobek za ostatni rok ponad 400k lacznie (oczywiscie wszystkiego razem z yt) xD frajerzy tacy jak ty robia mu bajeczne zycie


@dylon: #!$%@?, ale musisz mieć smutne życie. BNT to jeden nielicznych youtuberów, którzy się nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
ziomus ale ja nie mam z tym problemu to wy macie


@dylon: no my raczej nie mamy problemu z tym, że Banot zarabia na prowadzeniu sklepu. I podobnie jak inni wyżej też jestem ciekaw czemu według ciebie jesteśmy frajerami. Frajer to ktoś naiwny, dający się łatwo nabrać. W jaki sposób dajemy się nabrać robiąc zakupy u Banota? Przecież widzimy ceny, dostajemy zamówione produkty. Podoba nam się jego twórczość to i mamy
  • Odpowiedz
@dylon: ale tak serio, to o #!$%@? ci chodzi? Gościu jest w czymś wybitny, potrafi to pokazać, ludzie go lubią, to chyba oczywiste, że po czasie idą za tym większe pieniądze, prawda? Napisałeś, że specjalnie sprowokowałeś, bo chciałeś sprawdzić reakcje, tylko, że sprowokowałeś nie prawdą o Banocie, tylko swoim prowokującym, agresywnym i bezsensownym sposobem.

Największy ból dupy tu nie mają ci odpowiadający, tylko najwyraźniej ty. Czy ty jesteś jedną z tych
  • Odpowiedz
@dylon: #!$%@? tam wiem o typie, co najwyżej, że wariat wlazł na mariot, ale ty to musisz mieć dobre źródła. dobrze że ludzie w internecie nie kłamią i można każdemu wierzyć na słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zalezy co masz na mysli mowiac "#!$%@?" ze nie reklamuje katalizatorow ? zarabia tyle ze nie musi brac malych sponsorow. poczekaj jak znajdzie sie bardzo duzy :D


@dylon: Szkoda wchodzić z Tobą w dyskusje, bo jak ktoś zarabia lub żyje lepiej niż Ty to musi być oszust i złodziej. Są więksi influencerzy od BNT, współpracowali z wieloma dużymi markami, a i tak wciskali swoim fanom produkty z chin w kosmicznych cenach.
  • Odpowiedz
@sebawo: "oszust i złodziej" tego nigdy nie powiedzialem tak ? rozumiem wasze podejscie, bo atakowany jest wasz idol. ale ciesze sie ze dane odnosnie wynagrodzen wychodza na swiatlo dzienne. takie rzeczy powinny byc pokazywane.
  • Odpowiedz