Wpis z mikrobloga

Jak wygląda przedostanie się na drugą stronę Sanu mostem kolejowym w Zalesiu Gorzyckim niedaleko #sandomierz? Jeżdżą pociągi? Jest jakiś chodnik techniczny etc?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@faramka: no właśnie po tym jak Ciebie pytałem, to sprawdziłem, że są tylko rano i popołudniu pociągi raptem dwa, wiec wygląda luzacko. Np. w Niepołomicach jeździ tego bez porównania więcej, ale są chodniki techniczne obok. Kurde, mnie się na Street View z RwGPS nie pojawił ten filmik. Dzięki.
  • Odpowiedz
@metaxy: osobowe to sobie sprawdzisz, kiedy jadą. A towarowe są jak hiszpańska inkwizycja.
Co nie zmienia faktu, że widuję na stravie lokalsów, którzy biegają / przejeżdżają tamtędy.
  • Odpowiedz
@metaxy: jak wyżej tj też byłem tam tylko przelotem na trasie W1200.

Ooo ooo to kwadrat gdzie było podejście pod góry pieprzowe na trasie W1200 - przeklęty kwadrat ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@metaxy: thx za propozycje, nie mam jak skorzystac, nie moje okolice :) Byłem na moscie w trakcie urlopu, ale nie przeprawiłem się. Lokalny wędkarz zachęcał, ale nie widząc miejsca na ucieczkę od pociągu i nie mając rozeznania jak często jezdzą zawróciłem :/ Teraz zaluje, bo na filmie widze ze sa tam balkony, gdzie sie rower zmiesci w razie W
  • Odpowiedz
@pronter no siedzi tam jakiś strażnik czy też "strażnik", nie wiem, sokiści kojarzą mi się z kimś, kto przegania z torów a ten człowiek ma tam chyba właśnie takie zadanie
  • Odpowiedz
@faramka: Da się przejść przez ten most LHS na sanie w Zarzeczu? Bo ja tam kilka razy byłem, ale nigdy jakoś nie odważyłem się przechodzić przez niego
@metaxy: Raz w życiu tam byłem i się nie przeprawiałem więc nie pomogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Za to pomogę przy dojeździe do mostu kolejowego LHS w Zarzeczu koło Niska - może być mały problem z dojazdem.
  • Odpowiedz