Wpis z mikrobloga

@SKYFander: a sprawdzałeś? W każdym mieście 30-40k+ jest jadłodajnia co ma abonament, w szczególności dla firm.
W tej chwili to jest 14zl 1 danie i 17zl za dwa. Klientela to głównie pracownicy. No ale 1 danie, to nie dowiozą.
  • Odpowiedz
@stanley___: specjalistą nie jestem ale jak jeszcze piłem te wynalazki to soplica wiśniowa miała 36% teraz 28%, miłośnicy tych destylatów podpowiadzieli mi, że wszytko zjechało z % oprócz czystej.
  • Odpowiedz
  • 0
@stanley___ i gitara, ja teraz częściej bywam w sąsiadującym barze mlecznym, ciężko mi powiedzieć gdzie jedzenie lepsze. Częściej chodzę do tego drugiego z tego względu, że jest większy wybór dań.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomkol Ja mam taką teorię że im mniejszy wybór tym świeższe jedzenie ;) Niektóre knajpy mają po 10 zup i jestem ciekaw ile im to schodzi.

Obczajam ten drugi bar i na zdjęciach wygląda to nieźle. Jeśli jutro nie będzie w Gdyni czegoś ekstra to zagoszczę tutaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@stanley___ to też fakt, chociaż w godzinach obiadowych mają duży przemiał (podają z bemarów) - nie raz czekałem na dewolaja, wiadomo szału ogromnego nie ma ale od czasu do czasu warto tam zajść. Choć porcje też nie są ogromne ale przy dwudaniowym obiedzie ja spokojnie się najadam.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomkol Dzisiaj już napisałem - Tęczowy ;) Tylko nie bierz krupnika. Meksykańska i porowa z serem są super. Grochowa i fasolowa też smaczne i treściwe. Kompot trochę za słodki. Jeśli zdecydujesz się na zasmażaną kapustkę to spytaj czy tego dnia jest w nim kminek (chyba że lubisz). Pulpetów żadnych nie bierz bo dają tylko dwa małe :p
  • Odpowiedz