Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
Typowa sytuacja, więc mogę wam już powiedzieć jak się skończy.

Zarys historii: facet dużo pracuje i rzadko jest w domu. Różowy chce żeby pracował na miejscu i zarabiał mniej. Teraz - co wydarzy się jeśli facet się zgodzi:

Etap 1. Różowa będzie szczęśliwa, może nie będzie miała hajsu jak dawniej, ale spoko.
Etap 2. Zaczną się konflikty, bo w umyśle różowych nie ma czegoś takiego jak redukcja wypadków, więc kasy będzie ledwo starczało.
Etap 3. Różowa podświadomie zacznie obwiniać za to męża i będzie czuła się mniej kochana.
Etap 4. Znajdzie sobie b0ltza na boku, a jeśli jej partner będzie miał farta i się o tym dowie, to oczywiście tłumaczenie będzie "nie czułam już tego co kiedyś, nie dbałeś o mnie"

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #blackpill #takaprawda #p0lka
tindeRoman - Typowa sytuacja, więc mogę wam już powiedzieć jak się skończy.

Zarys hi...

źródło: comment_1630393621Xx4eB3VU0M3sqIcVo0p3eH.jpg

Pobierz
  • 15
Takie związki ze on jest raz na dwa tygodnie w domu są cukierkowe na początku. Jest hajs i on na początku rekompensuje rozłąkę. Potem jak jeszcze kaszojady dojdą to kobieta sama w domu nie da rady i obwinia męża że ucieka od opieki. Mam kilka takich związków (żona na miejscu a maż na kierowcy albo w norwegii) w swoim otoczeniu i zwykle ten sam schemat
@tindeRoman: Ogólnie to jest niesamowite jakie kobiety mają wyobrażenie o pracy i rynku pracy dla facetów. One myślą, że to działa tak, że zmieniając pracę masz gwarancję, że będzie bardziej dochodowa i w lepszych warunkach (mniej godzin, bliżej domu).

koleś łapał się 2 prac na raz żeby pomóc swojej ukochanej opłacić studia prawnicze, a jak je skończyła to szukała okazji żeby z nim zerwać


Osobiście znam dwa przypadki w których dziewczyna
Osobiście znam dwa przypadki w których dziewczyna była z gościem na okres studiów, bo to jej zapewniało darmowe mieszkanie, a tuż po ich ukończeniu nara.


@EastWestEast: bo jak miała wykształcenie średnie to kukold był odpowiedni, ale jako że awansowała społecznie po ukończeniu stosunków międzynarodowych nadszedł czas na zmianę gałęzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)