Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: nie użyłem tego słowa żeby cię obrazić, z resztą wy też nie jesteście normalni bo jak zaznaczyłem nikt nie jest

wystarczającym powodem aby ich izolować od społeczeństwa xD


Za niedługo dojdziesz do moment sam siebie będziesz izolował z jakiegoś głupiego powodu
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: obwinianie całego świata za to, że ktoś jest się kretynem i pałanie do jego bezpodstawną nienawiścią jest głupim powodem no dobra, ja cię nazwę debilem, bo jak zaznaczyłem popierając to danymi z dupy nikt nie jest inteligentny. Jak głośnik staje w płomieniach to oczywiście go nie gasisz, bo przecież nie ma normalnych zachowań
  • Odpowiedz
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: to znaczy inaczej, ludzie sobie wymyślili "normalne zachowania" i każdy odchył nazywają chorobą psychiczną lub nienormalnym zachowaniem zamiast przeanalizować na czym polega problem i próbować go rozwiązać, samo ocenienie że coś jest nienormalne nic nie da

W większości przypadków wg. mnie najlepszym sposobem na "normalność" jest świadomość że można myśleć inaczej że jest naprawdę dużo rzeczy na tym świecie tak nierozkminialnych że jak powiem takie coś to ty mi nie
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota:

że jak powiem takie coś to ty mi nie udowodnisz


Ale to ty masz udowodnić, że takie coś istnieje, a nie ja, że nie istnieje xD Przegrywy to podludziei mi nie udowodnisz, że nie mam racji.

"normalne zachowania" i każdy odchył nazywają chorobą psychiczną


Mitomania to zaburzenie osobowości i to mądrzejści od ciebie ustalili, a normy społeczne są po to aby się ludzie mogli sobie żyć bez jakiś większych spin.
  • Odpowiedz
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz:

Ale to ty masz udowodnić, że takie coś istnieje, a nie ja, że nie istnieje xD


I tu się mylisz, ciężar dowodu spada na obydwie strony nie na tą która chce udowodnić swoją tezę (czajniczek russella)

Mitomania to zaburzenie osobowości i to mądrzejści od ciebie ustalili


"mądrzejsi" a pomyślałeś kiedyś że "mądrzejsi" się mylą lub nie biorą pod uwagę pewnych czynników, tu mogę podać przykład "większość rzeczy zależy od samego
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: wstawiłeś czajniczek russella który jest wyśmiewanie tego, że ktoś ma udowodnić fałszywość hipotezy, a nie jej prawdziwość (czyli zaprzeczyłeś sam sobie xD), a potem napisałeś, że naukowcy też się mylą chyba, że pasuje to twoich hipotez z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hipokryzja, dwubiegónówka albo skończony debilizm ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: Nie wiem co ma udowadniać czajniczek russella, zależy chyba jak kto to odbierze, a jak autor przekazał to w książce tego nie wiem bo nie czytałem jeszcze

że naukowcy też się mylą chyba, że pasuje to twoich hipotez z dupy


Gdzie tak napisałem?

A czajniczek russella ktoś mi pokazał gdy mówiliśmy o ciężarze dowodu, ale teraz czytam drugi raz definicję i russell nie ma racji, ponieważ skoro nie da się
  • Odpowiedz
całokształtu, innych teori niż wytworzyliście (np. to że na wszystko co robię ja mam wpływ)

nie wiem jakie teraz przykłady podać, nie mam do tego głowy


@zapalsobiekota: mowisz o nas w liczbie mnogiej bo masz wszystkich nieprzegrywow za normików?

Czy to znaczy że na wszystko co my robimy mamy wpływ?

Ok to pogadamy jak będziesz miał głowę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy to znaczy że na wszystko co my robimy mamy wpływ?


@MilionoweMultikonto: Nie wiem, nie staram się odpowiadać a być otwartym, widząc niektórych, którzy zaprzeczają rzeczywistości i nie są otwarci mógłbym stwierdzić że oni nie mają wpływu, ale co z osobami, które "myślą"? Nie wiem
  • Odpowiedz