Wpis z mikrobloga

@Anesa: jak oni potrafia wylać nie wiadro a kontener pomyj na kogoś, komu się udało i lepiej sie wiedzie niz im...jak nie przegrywasz z nimi dołując sie nawzajem - jestes dla nich wrogiem nr 1
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@EgoZet: tak, to prawda, natomiast jak się komuś nie powodzi, przychodzi depresja itd to jakoś tak samo z siebie zaczyna się obwinianie innych i nienawiść do całego świata - nie wynika to z jakichś złych pobudek czy beznadziejnego charakteru, tylko raczej to skutek złego stanu psychicznego
  • Odpowiedz
@Anesa: Przegryw here, choć wiele mi mówi, że nie powinienem się tak określać. Ja się zaprzyjaźniłem z ludźmi w internecie, niektórzy nawet są z wykopu, ale problem jest taki, że ci ludzie zazwyczaj mieszkają bardzo daleko ode mnie i wielu ma podobny problem z odległością. Po za tym znalezienie sobie niemal wyłącznie męskich znajomych nie rozwiązuje problemu jaki trapi podświadomość takim osobom.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JamesVV:

po co coś robić skoro można narzekać


@MilionoweMultikonto:

ale się boją ( ʖ̯)


@EgoZet:

jak oni potrafia wylać nie wiadro a kontener pomyj na kogoś, komu się udało i lepiej sie wiedzie niz im...jak nie przegrywasz z nimi dołując sie nawzajem - jestes dla nich wrogiem nr 1


@Anesa:

tak, to prawda, natomiast jak się komuś nie powodzi, przychodzi depresja itd
  • Odpowiedz