Wpis z mikrobloga

Gdzie umówić się na randkę z #tinder ?
Byłem raz na spacerze po mieście i w sumie średnio mi się podobało, był mega cringe.

Po 15 min nie mieliśmy o czym gadać i żeby nie było ciszy różowa prowadziła wywiad w stylu "co lubisz jeść", "gdzie byś chciał wyjechać" itd.

Może i spoko taka rozmowa, ale dla bardziej doświadczonych i wyluzowanych, a nie takich spierdoxów jak ja. Wolałbym miejsce gdzie można coś porobić a nie tylko gadać.

#randkujzwykopem #podrywajzwykopem
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegrywam_przez_miasto częściej niż rzadziej pisanie przekładało się u mnie na rozmowę. Jak ktoś mało aktywnie pisze i tylko coś reaguje, to na żywo zazwyczaj zachowa się podobnie. Spacer/kawa/bar jest wartościowy dlatego, że zmusza do rozmowy i interakcji. Nie zrażaj się, po iluś wyjściach będziesz podchodził z większym luzem.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto:
Ze spacerem to różnie bywa - jeśli chcesz iść na pierwsze spotkanie na spacer to pisanie musi być naprawdę na wysokim poziomie i musi być chemia, wtedy wyjdzie wszystko naturalnie.
Dlatego na pierwsze spotkanko najlepsza jest kawa, ewentualnie coś do jedzenia - siedząc na przeciwko siebie albo obok siebie to sytuacja jest zero-jedynkowa i jakaś rozmowa będzie. A czy będzie flow i z tej rozmowy coś wyniknie to już
  • Odpowiedz
  • 0
@przegrywam_przez_miasto spacer nie xD caly czas coś rozkojarza, trzeba decydować gdzie iść i nie patrzysz sie na drugą osobe xD lepiej kawka w spokojnym miejscu. Spacer tylko jako chwilowy dodatek czy coś.
  • Odpowiedz
a nie tylko gada


@przegrywam_przez_miasto: Na spacerze siadacie na ławce w parku i proponujesz grę - 2 minuty patrzenia sobie w oczy w ciszy - kto przegra odwracając wzrok płaci w Starbucksie. Wyciągasz iPhona i mówisz "Siri, count down two minutes." Patrzycie na siebie nie rozpraszając się rozmową. (To z jakiegoś gównoserialu na Netflixie, ale przydatne.) Po wszystkim idziecie do galerii handlowej, jeśli nie przegrała to postaw tego Starbucksa, bo
  • Odpowiedz
Mijając sklep z bielizną zapytaj z uśmiechem "A tu nie chcesz czegoś poprzeglądać?" Itd, itd - oczywiście musi być w tym flow.


tutaj to już solidnie śmiechłem xD
  • Odpowiedz