Wpis z mikrobloga

Obecnie pracuję w małej firmie architektonicznej. Zajmuję się opracowywaniem rysunku architektonicznego w revicie. Czuję się, jakbym się zatrzymał, brak rozwoju. Poszedłem na kurs rodziny revit Autodesk. To i toksyczny szef tylko zachęciło mnie do zmiany pracy. Obecnie poszukuje pracy jako technik/modelarz revit. Wysyłam CV i nie otrzymuję odpowiedzi. Czy potrzebuję konkretnego portfolio? Czy są jakieś specjalne strony internetowe, na których mogę pokazać swoją pracę? A może coś przegapiłem?

#revit #bim #projektowanie
  • 9
@moll: Tumblr to taki ogólny portal. Chodzi bardziej o branzowe gdzie mogę wstawić np rodziny revit czy obiekty 3d. Nie mam pojecia jak sie do tego zabrać. Niby szukają reviciarzy ale nikt nie odp(,) Zastanawiam się czy coś mi umknęło.
@moll: W sumie nie pomyślałem o tym. Dzięki. Na szybko niestety nie znalazłem tego czego szukam. Architekci swoje projekty wstawiaja. Takie portfolio typowego arch w książeczce:P Szukam dalej jakiegoś info...
@Dyfjatko: ogólnie to sporo ogłoszeń do Revita, za granicą więcej aniżeli w Polsce. Ale tu też się coś da radę złapać. Najgorzej na takich zadupiach, gdzie revita używają 3 firmy na całe województwo, to zostaje tylko Remote dla jakiejś firmy zagranicznej. Wracając do tematu, może masz za mało expa i firmy niespecjalnie chcą kogoś z takim poziomem. Ogólnie nie polecam babrania się w rodzinach ponad to co jest niezbędne do modyfikowania/edycji
@asasello: Dokładnie. Za granicą też poszukuję. Expa revita to 6 lat. do tego cad chyba 10. Rodzimy mep właśnie chyba najbardziej się opłacają poki co. Nie mam wykształcenia stricte arch ani budowlanego. Jestem po gospodarce wiec może też na to jakoś patrzą. Nie wiem co siedzi dziś w głowach pracodwaców. ehh polska wiecznie w tyle. Taka GB to ma kupe ofert.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dyfjatko: no to na expa nie ma co narzekać u ciebie, u mnie też już 6 rok modelowania rodzin MEP. Mógłbym ewentualnie zaczepić się u jakiegoś dużego producenta, oświetlenia czy jakich innych sprzętów, ale póki co nie znalazłem takiej oferty.