Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Dzień dobry #szosa i #rower
Są jacyś chętni ze Śląska/Małopolski na pożegnanie lata albo wakacji w najbliższą niedzielę? Zbiórka ok. godziny 10:00 pod słupkiem na Klimoncie w Ledzinach, przejazd na górę Żar gdzie będzie można sobie wypić sok albo piwko 0% i powrót. Tempo raczej spacerowe ale jak ktoś chce na MTB jechać to życzę powodzenia;)
  • 31
@MordimerMadderdin: Ja nie dość, że na góralu to dodatkowo parówa jestem na podjazdach ze swoją nadwagą ale pytałem o godzinę bo może jakoś wcześniej bym się wybrał i chociaż pionę zbić na szczycie by się udało. Jak wyjedziemy razem (Wy od siebie, a ja z BB) to może gdzieś na Górskiej mnie złapiecie xD
@MordimerMadderdin: W sumie to i tak większość pewnie będzie wracać w tym samym kierunku
@tajek: To teraz staniesz tylko dwa razy :D
@micelangeloB: Sranie w banie z tym góralem. Ostatnio jak wjeżdżałem na Nowy Świat chciałem wyzionąć ducha, a jakiś koleś na mtb wyjechał jak gdyby nigdy nic, także tego :D Że już nie wspomnę ile osób na góralach Żar podjeżdża :D
@Masterczulki: Przecież wczoraj już było lepiej
@guru8: No ja wiem i wcale nie chce swojej bieda formy na szersze opony ale zakładam, że szosowcy i tak szybciej się tam wkulają niż ja na laczku 2.2. Przegibek zaliczam z prędkością ~9kmph, a Żar ~7kmph więc tego nawet tempem turystycznym nazwać nie można. Prędzej ślimaczym xD