Wpis z mikrobloga

Zaczynam a właściwie jestem 8 dzień na DNP (pierwszy cykl) + 50mcg T3. Były konsultacje z @pansterydziasz który zrobił ładną redu tutaj #dnpedau. Bedę zdawał relacje z tym że raczej tygodniowo jak idą postępy, odczucia itd. Na koniec tradycyjne porównanie przed/po/. Wiek 33 180cm.

Waga: Start 100,3kg 25,8% BF 7 dzień 98,7kg 25,3% BF. Oczywiście bf podawany przez wagę traktujemy z przymrużeniem oka

Czas trwania: 30 dni

Dawka: 250mg przez 30 dni ewentualnie za jakis czas 500/250/500 aby skrócić cykl

Suple: 3g wit C, 2x multiwitamina, NAC 500mg

Trening: Spacery i biegi 10km jednak obniżyłem intensywność biegania gdyż moje normalne tętno to 180, pod górkę dochodzi do 190. Tak mam od 3 lat od kiedy zaczynałem biegać (rekreacyjnie). Tempo 6min/1km. Najdłuższy dystans 16,5km. Ciśnienie oraz wyniki badań jak to stwierdziła lekarka "książkowe".

Odczucia: Właściwie to spodziewałem się czegoś naprawdę negatywnego, czegoś co da mi w kość, jednak czuję się "tak jak zawsze". Ze zmian jakie zaobserwowałem to pocenie i że wiecznie mi ciepło. Druga zmiana to uranowy kolor moczu, który wygląda jakby chciał świecić w nocy. Libido bez zmian czyli jak zwykle wysokie. Nie zaobserwowałem u siebie zamulenia ani problemów z koncentracją. DNP brane do posiłku, jak popiłem tylko wodą miałem charakterystyczne uczucie palenia.

#mikrokoksy

@JirenTheGray @pansterydziasz
  • 11
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: DNP ładuje z jedzeniem, raz po prostu wpadłem na pomysł by tylko popić i od razu wróciłem do wersji z posiłkiem. Co do wody i koloru moczu to nie było tak że jak za mało wody to kolor szedł w pomarańczowo-brunatne kolory? Kiedyś brałem te wypaśne witaminy z olimpu i nic innego, i też miałem taki kolor. Ponoć to zasługa B12
  • Odpowiedz