Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakiej firmy soczewki polecacie dla osoby z bardzo suchym okiem? Unikam ich z tego powodu, ale na czas urlopu nie chce sie meczyc z oksami. Acuvue oasys to zadna rewelacja dla przykladu, bausch&lomb rownie niekomfortowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#soczewki #okulary #kiciochpyta
  • 16
@astrogator: Ja lubię biofinity, czuję, że mi oko "oddycha" xD Bauscha mi też nieprzyjemnie się nosiło. Ważne, by z biofinity nie trafić na darmowe próbki, co jako oryginalne sprzedają często na allegro. Ja zazwyczaj kupuję trzypak na każde oko, by było całe pudełko zamknięte. Możesz również w optyku jakimś kupić.
@astrogator: podstawowa sprawa to soczewki jednodniowe .Spróbuj J&J Moist .Jesli masz stwierdzony zespół suchego oka to pamietaj ze noszenie soczewek moze byc szkodliwe .Choroby ktore moga wystapic maja czesto charakter kumulatywny to znaczy ze poczatkowo nic sie nie dzieje lecz dlugotrwale zaniedbywanie sprawy moze w koncu skutkowac problemami
Jakiej firmy soczewki polecacie dla osoby z bardzo suchym okiem?


@astrogator: żadnych, szkoda oczu. Zainwestuj w HYAL DROP MULTI, dobrze nawilża.
Kup sobie na allegro " nakładka na okulary" taki klips co przemieni twoje bryle w przeciwsłoneczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RozowaZielonka: @adamski-xox: @wuwuzela1: @Slimshader: dobra cwaniaki, tylko jak plywac w morzu albo nurkowac w masce majac minus iles dioptrii i bez okularow ( ͡° ͜ʖ ͡°) super przyjemnosc nic nie widziec pod woda. Nie uzywam soczewek na codzien, ale w jakiejs wodzie, basenie nie da sie plywac w oksach, a jak zar leje sie z nieba to i tak zalewa mi okulary. Handlujcie z