Wpis z mikrobloga

Pomyślałem tak sobie że czemu by nie wpedolić od razu większego hajsu w NFT i spróbować w tym podziałać... jedyny problem jest taki iż nie wiem na jakiej stronie najlepiej to zrobić... przypuszczam że są od tego różne platformy posługujące się różnymi kryptowalutami jako środek płatności oraz różną tematyką... zastanawia mnie tylko gdzie jest największy obrót i na jakiej kryptowalucie to robić... nurtuje mnie też kewstia tych kurvidełek cryptopanków o co chodzi z "cechami" danego NFT czy cechą jest jego oryginalność i wygląd czy mają jakieś opisy które są cechami... przepraszam za możliwy rozgardiasz w zadawaniu pytania ale mamy 3 w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nft #ethereum #nftart #kryptowaluty
  • 6
@KNOUDI: Największe jest opensea.io, większość handlu za ETH

Jak nie masz kilkunastu tysięcy dolarów to nawet nie ma sensu zaczynać, zjedzą cię kilkusetdolarowe opłaty

Zawsze możesz spróbować swoich sił na marketach dla innych coinów na przykład solany gdzie opłaty są małe, ale na nich ciężej będzie zarobić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KNOUDI: problemem jest plynnosc, jak kupisz to automatycznie nie masz komu sprzedac, ja bym nie kupowal chyba ze faktycznie jakis dobry za 20k$+.
@KNOUDI mam ten sam problem, siedzę w krypto I na giełdzie, ale widzę, ze powstaje cala nowa dziedzina. Skoro dzieje się to na moich oczach, to głupota by było przepuścić okazje. Ale co mam #!$%@? marszandem zostać? Zapisać się na ASP najpierw? Załóż jakiś tag, to możemy się tam wymieniać wiedzą. Na łańcuchu bsc bakeryswap specjalizuje się w nft, tam będzie znacznie taniej niż ETH
@mimp: ok Opensea... pieniądze nie są dla mnie przeszkodą jednak chcę wiedzieć jak to wygląda z wypuszczeniem jakiegoś syfu NFT... jeśli zrobię z tego jakąś większą kolekcję to opłata będzie jednorazowa i taka sama jak w przypadku jednego NFT czy to jakoś się sumuje co moim zdaniem jest trochę nielogiczne i odpychające... i tak wszystkiego będę się musiał uczyć od początku