Wpis z mikrobloga

@exyvL: Mam je są całkiem spoko dość szybko się ściemniają, po 3 msc. nie widzę żadnych rys na szkłach a jeżdżę w każdych warunkach i ich nie oszczędzam, w sumie to tylko ta gumka przeciwpotowa w górnej części mi nie podeszła i ją wywaliłem na stałe
  • Odpowiedz
@exyvL: A jeszcze coś - nie wiem czy są tak zaprojektowane czy po prostu za duże na moją facjatę ale odstają jakiś centymetr od twarzy, ale w sumie ma to swoje plusy szczególnie w cieplejsze dni - lepsza wentylacja, przewiew i dużo mniej parują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie to jeżdżę w nich na okrągło i nie mam się specjalnie do czego przyczepić.
  • Odpowiedz
@exyvL: Nie wydaje mi się, nie wiem czy są wogóle inne fotochromy do stówki chyba że jakieś inne modele Rockbrosa. Ja bym je kupił drugi raz ale ta gumka potowa do #!$%@? od razu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@k3lt: a jak zdjąłeś tą gumę przeciwpotową to nie uwiera na nosie jakoś?
@panato: Jaki konkretnie model? Na pewno nie chcę coś pokroju ROCKBROS 10135, które zasłaniają pół twarzy. Wiem, że to wygodniejsze, ale dopiero zaczynam jazdę i nie chcę się jakoś zrazić, nosząc coś co mi się nie podoba.
  • Odpowiedz
@Tetravis89: lepsze od rockbrosów w tej cenie? Bo czekać miesiąc czasu dla oszczędności kilku złotych bez sensu.
@k3lt: Okej wezmę to pod uwagę
@panato: Cenię sobie minimalizm, i dla mnie według zdjęć, które ludzie zamieszczają na ali pod tym modelem to duże jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanWitold: Raczej krótki, nie zwracałem na to szczególnie uwagi. Dla mnie też są wystarczające. Robiłem w nich trasy całodniowe od pełnego słońca aż do nocy.
@exyvL Nie mam niestey porównania, ale raczej obstawiał bym podobną jakość. Mi z wyglądu po prostu bardziej podobają się Kapvoe.
  • Odpowiedz
@exyvL: Ja mam ROCKBROS 10172 (te białe) z tej samej aukcji i polecam, to moje pierwsze fotochromy, więc nie mam porównania z lepszymi, ale są bardzo wygodne i dobrze działają.
  • Odpowiedz
@exyvL: ja posiadam xtiger, zamawiane na ali za jakieś 70zł. W zestawie wkładka z fotochromem, jedna czarna na ostre słońce i jedna też czarna ale z kolorową powłoką. Fotochrom sprawdza się ok, aczkolwiek nie przyciemnia się do mega czarnego, ale za tą cenę są super.
  • Odpowiedz
@panato: 10125/10126 to już wskakujemy w nowy przedział budżetu. Najtańsze na alledrogo 120zł, chyba że z Amazonu bo są za stówkę.
  • Odpowiedz
@exyvL: A nie mozesz wziasc 2-3 pary sprawdzic ktore ci najlepiej leza a reszte zwrocic? Jak kupujesz z Allegro to przeciez nie ma problemu. Generalnie wszystkie te okulary będą miały taką samą optykę różnią się tylko kształtem, rozmiarem, kolorem itp.
  • Odpowiedz