Wpis z mikrobloga

Kolejna freak fight gala i kolejny ból d--y ze 'odbierają CHLEP prawdziwym sportowcom'
Przypomnę tylko, ze popularność mma wystrzelila do góry w momencie rozpoczęcia kariery przez Pudziana, czyli prawdę mówiąc pierwszego Freak Fightera w Polsce.
Niestety nikt sportowcom nie kazał wybierać takiej ściezki kariery, a teraz płakanie ze ohh ahh youtuberzy dostają większa kase - no k---a, skoro ktoś chce im placic to dostają. Youtuberzy dostają większa kasę za SWOJA MARKĘ, nie ma co ukrywać że mało kto oglada te walki dla sportowego poziomu, tylko dlatego ze walczy tam gośc X z gosciem Y, organizator dostaje za to o wiele większą kasę wiec moze dać wiecej 'zawodnikowi' i koło się zamyka. |
Z jakiej racji organizacja ma dać 'zawodowemu sportowcomi' np za walke 300k skoro on nawet dla nich nie zarobi połowy tej kwoty? I jak już ktoś ma pretensje o hajs, niech ma k---a do swoich organizacji SPORTOWYCH a nie do goscia ktory robi to co se wymyslil i placi ludziom tyle ile sobie chce.
Żeby nie było niedomówień, mam szacunek dla ludzi ktorzy poświęcili życie dla mma/boksu ale nie zamieniajmy tego w podejscie z komuny albo w dym jaki jakis czas temu byl gdzie kobiety piłkarki płakały że hurr durr czemu zarabiamy mniej od messiego czy ronaldo. BO NA NICH CI CO IM DAJĄ TE KASĘ ZARABIAJĄ WIECEJ. A już k---a gadanie, jak wyzsej napisalem te zdanie, ze oni odbierają chleb prawdziwym sportowcom to jest xD Czy ktoś z tych freak fighterów nawołuje do bojkotowania prawdziwego mma? K---a nie, nawet powiedzialbym napędzają ten biznes zatrudniając trenerow z tego środowiska i robia swoistą reklamę mma, gdzie poderzewam ze masa dzieciaków marzy by isc sobie na j----y trening mma ktory, uwaga, prowadzi zawodowiec.
Ja ogólnie nie interesuje się mma, ale np chętnie obejrze jak Bonus ktory mnie w-----a dostanie po raz kolejny oklep od goscia co miesiac temu siedzial zgarbiony przy komputerze xD Aż przypomina mi sie gadanie mojego ojca, który nie mógł zdzierżyć że wole ogladać jakąś barcelone czy nawet mecz reprezacji Polski w piłke nozną niż siatkówkę w której wygrywamy. NO BO TO MI SIĘ BARDZIEJ PODOBA.
#famemma #highleague #mma
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Meserole w sumie miałem to napisać tam, ale ktoś zdążył usunąć dlatego se w------m jako nowy wpis. W skrócie że żal prawdziwych sportowców że muszą brać w tym udział xD
  • Odpowiedz
@vitermagerin nic nie zniszczy xD sportowcy niech biją się ze sportowcami, freaki z freakami, i każdy ogląda i robi co chce, a ból d--y jakichś trenerków po 60 lat bo ich zawodnik który robi 5 treningów dziennie od 15 lat dostaje 2 tysiące za walkę w P---------e Górnym, a taki DON KASJO KING na kacu dostaje 300 k za waleczke xD
  • Odpowiedz