Wpis z mikrobloga

@wespazjan

Chodzenie bez stanika nie jest przyzwoleniem na obleśne gapienie się babie na cycki.

Nie po to się baba rozbiera żeby się nikt nie gapił. Często potem są obrażone że za miało osób okazuje zainteresowania na ulicy a przecież się starała. Kiedyś za dużo przebywałem w damskim środowisku w pracy to się nasłuchałem.
jest taki ogólny trend czy moda.. #freethenipple

CHODZI ZATEM o tylko i nic wiecej:

1) Czy można tak się pokazywać na ulicy? z facetem czy bez? czy należy jednak zakładać specjalny biustonosz czy wkładki jak jest taka możliwość?

2) jeżeli tak można, to dlaczego kobiety jak nie mają biustonosza, czy odsłaniają całe prawie piersi - zakrywają jednak SAME sutki?
w skrócie tutaj jest przełamanie jednak jakiegoś tabu od 3000 lat, bo generalnie po kobiecie nie widać że jest pobudzona, tutaj nawet jak nie jest to widać.. i to bardzo, nawet jak ma biustonosz czy gruby sweter

po drugie może robić to specjalnie.. co może niepodobać się innym kobietom (konkurencji) co wyglądają jak zakonnice

po trzecie jest wewnętrzne tabu, bo AKURAT generalnie kobiety odsłaniając piersi, w które niekiedy dużo inwestują jednak zasłaniają
1) Czy można tak się pokazywać na ulicy? z facetem czy bez? czy należy jednak zakładać specjalny biustonosz czy wkładki jak jest taka możliwość?

2) jeżeli tak można, to dlaczego kobiety jak nie mają biustonosza, czy odsłaniają całe prawie piersi - zakrywają jednak SAME sutki?


@Zefir_Zdobywca: tylko o to co wyżej chodzi..
@wespazjan: nie pisałem o kobietach i ich cyckach. Mimowolnie idąc ulicą zawsze się na coś patrzy, w tym ludzi, w tym kobiety i ich części ciała - głowę, piersi, nogi itd.

Tylko teraz to wymyślanie ideologii, ze to jest molestowanie itp.
@Wloczykij2: Nigdzie nie powiedzialem, ze to molestowanie. To po prostu obrzydliwe i nieodpowiednie. Na cos zawsze sie patrzy, ale nie wmówisz mi, ze nie da sie odwrocic wzroku od cudzych piersi, kiedy ma sie swiadomosc, ze to nie jest okej. Innym facetom patrzysz na penisy? Wątpię.
@wespazjan:

żadna z mojego srodowiska sobie nie życzy, by jakieś oblechy ją seksualizowaly na ulicy ¯_(ツ)_/¯. Moze to zalezy od jednostki, kto wie

Przecież tu nie chodzi o "oblechy" tylko ogólnie o płeć przeciwną. Nie róbmy z kobiet niewinnych słodkich i głupiutkich sarenek skubiących trawę na łące na które czyhają złe wilki znaczy mężczyźni. Baby chcą się podobać facetom, wiedzą co robią i robią to celowo. Baba nie czuje się piękna,