Wpis z mikrobloga

@Papinian: Tylko to nie jest celowe eksponowanie, wydaje mi sie ze nikt nie podkresla tego, ze sterczą mu sutki. Raczej głównie nagie sutki są w naszej kulturze tabu, co zresztą też mi się nie podoba. Kobiety z małym biustem nie powinny nawet nosić staników, wiec to normalne, ze sutki mogą im sterczec
  • Odpowiedz
@wespazjan

Chodzenie bez stanika nie jest przyzwoleniem na obleśne gapienie się babie na cycki.

Nie po to się baba rozbiera żeby się nikt nie gapił. Często potem są obrażone że za miało osób okazuje zainteresowania na ulicy a przecież się starała. Kiedyś za dużo przebywałem w damskim środowisku w pracy to się nasłuchałem.
  • Odpowiedz
@pss8888: No to ja anegdotycznie powiem, że obracam sie praktycznie wylacznie wsrod kobiet i żadna z mojego srodowiska sobie nie życzy, by jakieś oblechy ją seksualizowaly na ulicy ¯\_(ツ)_/¯. Moze to zalezy od jednostki, kto wie
  • Odpowiedz
jest taki ogólny trend czy moda.. #freethenipple

CHODZI ZATEM o tylko i nic wiecej:

1) Czy można tak się pokazywać na ulicy? z facetem czy bez? czy należy jednak zakładać specjalny biustonosz czy wkładki jak jest taka możliwość?

2) jeżeli tak można, to dlaczego kobiety jak nie mają biustonosza, czy odsłaniają całe prawie piersi - zakrywają jednak SAME sutki?
  • Odpowiedz
w skrócie tutaj jest przełamanie jednak jakiegoś tabu od 3000 lat, bo generalnie po kobiecie nie widać że jest pobudzona, tutaj nawet jak nie jest to widać.. i to bardzo, nawet jak ma biustonosz czy gruby sweter

po drugie może robić to specjalnie.. co może niepodobać się innym kobietom (konkurencji) co wyglądają jak zakonnice

po trzecie jest wewnętrzne tabu, bo AKURAT generalnie kobiety odsłaniając piersi, w które niekiedy dużo inwestują jednak zasłaniają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
rzecz w tym że facet chyba to kontroluje


@nutka-instrumentalnews: Nie, nie kontroluje. Może próbować ale często nie przynosi to żadnego skutku. Najgorzej jest podczas dorastania, kiedy praktycznie każdy zewnętrzny sygnał jest w stanie spowodować erekcję.
  • Odpowiedz
1) Czy można tak się pokazywać na ulicy? z facetem czy bez? czy należy jednak zakładać specjalny biustonosz czy wkładki jak jest taka możliwość?

2) jeżeli tak można, to dlaczego kobiety jak nie mają biustonosza, czy odsłaniają całe prawie piersi - zakrywają jednak SAME sutki?


@Zefir_Zdobywca: tylko o to co wyżej chodzi..
  • Odpowiedz