Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję 5 programów na zaliczenie.
Do wyboru z 11, lista i opis na PW.
Ktoś chce się podjąć?
Ogólnie są dostępne w necie, ale potrzebuję, żeby były w miarę jednolite (składnia itp.) i w 1 języku w miarę popularnym (do wyboru).

1. Wieże Hanoi
2. Problem skoczka szachowego
3. Problem ośmiu hetmanów
4. Lis, gęś i ziarno
(dokładna lista na PW).

Jak ktoś ma czas, nudzi się i chce zarobić, to zapraszam.

#programowanie #praca #zlecenie
  • 14
@vartan: ja #!$%@? masz gotowe wszystko w necie zapewne w każdym popularnym języku programowania wystarczy prześledzić kod pobawić się trochę samemu poklikać i pozmieniać według uznania. Zapewne jak zrobisz kopiuj wklej to też nic się nie stanie
@Kolorowezworki
@keton22
Zero stresu, programistą w życiu nie będę i nie zamierzam. Cel jest zupełnie inny tego.

@Positano1 masz rację, ale mam również inwestycje budowlane i setki TB plotów do zrobienia.

Macie rację, ale dla mnie ten przedmiot to jak odchamiacz jak psychologia czy filozofia, nie jest potrzebny.
@vartan: Nikt się nie stresuje. Jeśli Ci nie pasują przedmioty to zmień kierunek studiów ¯_(ツ)_/¯ Mieliśmy na roku kilka koleżanek, które na Informatyce były wówczas deficytem. Ciągnęliśmy je w górę jak się tylko dało, przepychaliśmy na siłę, robiliśmy projekty itp. Po studiach okazało się, ze jedyne co im te studia dały to zmarnowany czas. Może jakby odpadły po pierwszym semestrze to poszłyby na coś, co faktycznie je interesuje. Nie piszę Ci
@Kolorowezworki skończyłem informatyke dawno temu. Programowanie bardzo mi nie leży. Jestem tu w zupełnie innym celu. Ja Was rozumiem, ale nie wiecie o co chodzi, c więc bez sensu w sumie rozmowa