Wpis z mikrobloga

tutaj chodzi o estetykę, a przede wszystkim jej brak. To wszystko wygląda po prostu okropnie i nie ma w tym za grosz dobrego smaku.


@dawid-adamsky:

To twoje zdanie o tobie się nie podoba, najwyraźniej komuś się podoba i tyle. Dobrze ze każdy ma swoje poczucie estetyki inaczej ten świst byłby już do końca szary i ponury
  • Odpowiedz
Myślę, że "moda na wory" jest nierozerwalnie związana z trendem cancel culture - wszystko ma być teraz niebinarne, nieokreślone, bez wyraźnego podziału na płeć męską / żeńską. Kobiety mają teraz ukrywać swoje kształty zakładając bardzo luźne ciuchy - tak jak ma to miejsce w krajach islamskich. Nieogolone pachy i nogi są kolejnym wyrazem niebinarności w nowym, tęczowym świecie.


@tomosano:

To chyba przespałeś lata 90 gdzie kobiety potrafiły nosić mass’y szerokie jak
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna: wiem o tym, ale afro nigdy nie wyszło z mody. Zaś czarni muszą tylko włosy rozprostować, żeby je sobie zrobić, u większości białych to jest dobre pół godziny u fryzjera żeby nie więcej. I tak, długie kręcone włosy to koszmar do utrzymania w higienie, samo mycie włosów trwa znacznie dłużej niż normalnie.

No i tak, jakakolwiek zadbana fryzura to jest kwestia mody, chyba oczywista oczywistość.
  • Odpowiedz
Jedyny słuszny sposób aby nie zostać określonym pedałkiem przez vauecki.


@knur3000: wystarczy nie być zajebiscie zniewieściałym z doborem przylizanej fryzury dla kobiety i spodniami od starszej kolezanki xD zapiekło tęczaków
@Mefistus: no już już, nie płacz
  • Odpowiedz
to nie była żadna moda, mode to się oglądało w zagranicznych magazynach od ciotek z krajów cywilizowanych. Brało się co było i to bez wnikania. Nie ważne czy twój stary pijany wyjął to ze śmietnika czy #!$%@?łeś jakąś brudną szmatę starszej siostrze. To że coś było luźne, znaczyło że dostałeś o dwa rozmiary za duże z braku innych opcji. Jak widać ze swobodą to nie miało nic wspólnego. Ludzie stawali na głowie,
arahooo - > to nie była żadna moda, mode to się oglądało w zagranicznych magazynach o...

źródło: comment_1630151774OXVklEDowiFvluDsZiezsQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@muak47: Wychowałem się w latach 90 i sam takowe nosiłem. Różnica jest taka, że obecnie prawie wszystko jest manifestem. Nie wartościuję,jestem tylko skromnym obserwatorem.
  • Odpowiedz
@arahooo: ale tą nazwijmy to mode na za duże ubrania zapoczątkowali murzyni w usa, którzy ubierali się w ciucholandach w ubrania bo grubych, wielkich Amerykanach. Raperów nie było wtedy jeszcze stać na wystawne życie to śmigali w za dużych ciuchach po hamburgerach ( ͡° ͜ʖ ͡°)pozdrawiam
  • Odpowiedz